Jump to content
  • entries
    17
  • comments
    82
  • views
    11,790

Bo chomiki to Zuo


Sycho14

439 views

 Share

Mój trzeci oficjalny wpis będzie trochę bardziej życiowy, niż te przeklęte obrazy stworzone przez Morfeusza. A więc tak, wszystko zaczęło się gdy mój brat kupił dwa chomiki i akwarium. Z braku miejsca postawił on je w moim pokoju. I to był błąd, bo chomiki to zwierzęta nocne i mają zwyczaj spać cały dzień, a potem dawaj do tego kółka i tak całą noc. Nie wiem czy tak zawsze jest czy tylko te kółko tak skrzypi, ale budzi wszystkich domowników, a co mam ja powiedzieć jak mi brzęczą całą noc. I w tym momencie mały skit ponieważ o godzinie 22:47 przestały biegać zapiszczały i wróciły do biegania i to nawet szybko coś biegają, dobra koniec skitu. WW ogóle dziwne to są zwierzęta wiecie co jedzą chomiki? Przedwczoraj mój brat nakarmił je parówkami, a wczoraj dostały trochę mięsa z udka kurczaka. Dziwne. Niech jedzą dwa tygodnie i już zrobiły się z nich piłeczki, grubasy po co oni w tym kółku nocami biegają skoro tylko tyją i tyją... Na koniec dodam, że to miał być dwu zdaniowy wpis czemu chomiki są złe ale znów się rozpisałem.

20101013095744_Chomiki-Mutanty.jpg

 Share

8 Comments


Recommended Comments

Rzeczywiście się rozpisałeś... To chyba najdłuższy wpis jaki widziałem. Do tego jest niemiłosiernie nudny. Daj swoim chomikom po ziemniaku to zdechną (to nie jest zachęta, tylko ostrzeżenie). Za to wcześniejszy wpis był ok, więc do niego powrócę: Dzisiaj śniło mi się, że jestem chomikiem i idę po bułki, ale trafiłem do jakiegoś dziwnego namiotu. Ogromny golem powiedział mi, że muszę coś zrobić z jakąś bombą, więc ją walnąłem kijem. Nagle słyszę głos *bomba rozbrojona* Golem zaczyna płakać, więc wyszedłem z namiotu i poszedłem po bułki, potem wróciłem do domu wlazłem na FA [...]

Pomyślałem sobie: zaraz, przecież to niedorzeczne, chomik NIE mógł uderzyć w bombę kijem. JEST ZA MAŁY. Więc żeby nie było pomyłek w koniunkturze czasoprzestrzennej cofnąłem się w czasie, żeby zamiast kijem rzucić w bombę trocinami. Niestety coś poszło nie tak... Potem zacząłem się wybudzać więc przez głowę przemknęły mi tylko jakieś obrazy i napisy (takie jak z tabloidów): Nagasaki.

Jak już się do końca obudziłem to chciałem wklepać w neta co to znaczy to Nagasaki, ale wszedłem na FA i oto jestem.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...