Jump to content
  • entries
    278
  • comments
    4,642
  • views
    200,202

O ?kibicach?


Castiel

515 views

 Share

wisla_K.jpg

Czytając wczoraj komentarze pod relacjami z meczu Wisły ze Skonto nie mogłem się nadziwić, jak wielu idiotów lubi wypowiadać się w internecie. Nie mam jednak pewności czy to tylko zwykły idiotyzm, czy też przez tych ludzi przemawia zazdrość lub chęć zaszpanowania w sieci. Pogodziłem się z tym, że głupota jest w internecie wszechobecna, ale wciąż będzie mnie to irytować.

Ja sam nie jestem kibicem Wisły, nie będę ukrywał - nie lubię tego klubu. Ale kiedy Wisła czy jakikolwiek inny klub walczy w Europejskich Pucharach odkładam na bok ligowe antypatie i kibicuje po prostu polskiej piłce. Niestety wielu ludzi nie potrafi tego zrozumieć, a może po prostu nie jest jeszcze umysłowo gotowa na takie zachowanie. Ciężko powiedzieć. Faktem jest, że Wisła zagrała wczoraj bardzo słabo, ale wygrała, zdobywając jakieś punkty do rankingu UEFA dla Polski, nie tylko dla siebie. A co powiedzieć o ludziach, którzy wypisują brednie w stylu: niech Wisła nie kompromituje naszej pika, niech odpadną jak najszybciej itd. ? To zwyczajni idioci. Na punktach, które Wisła może zdobyć do rankingu skorzystają wszystkie kluby. Być może będą mieć łatwiejszych rywali, lub też dostaniemy dodatkowe miejsce w eliminacjach. Ale tacy ludzie tego nie rozumieją. Dla nich liczy się tylko żeby Wisła przegrała, bo oni jej nie lubią?

Odnośnie samych szans Wisły na awans, to mam nadzieję, że krakowianie z meczu na mecz będą prezentować rosnącą formę i nawet, jeśli nie doczekamy się wymarzonej Ligi Mistrzów, to chociaż po emocjonujemy się Ligą Europy.

 Share

7 Comments


Recommended Comments

Witaj w klubie. W klubie anty "niekompromiticie polski i odpadajcie szypko i małysz jest cienki jak sik pająka" (tak, przypominam epicki tekst z forum Onetu, do tej pory nie rozumiem tej metafory :D )

Link to comment

Myślałem, że nikt nie bierze na serio komentarzy na onetach i innych interiach...

Poza tym:

JEDNO SERCE

JEDNO BICIE

SKONTO RYGA PONAD RZYCIE

Cały Kraków za Skonto!!1111oneoneoneeleven

:trollface:

Link to comment

To ktoś zamiast półfinałowego meczu MŚ kobiet oglądał Wisłę? ;D Ja w przerwie spotkania Szwecja - Japonia trochę Wiślaków pooglądałem, nawet nieźle chłopaki sobie klepali, aż sam byłem zaskoczony poziomem. Dopiero później sobie przypomniałem jakiego mają przeciwnika ;] No nic, kibic Lecha (czytaj - ja) życzy im awansu do LM.

Link to comment

Ja też tego nie rozumiem. Ludzie powinni kibicować polskiej drużynie w rozgrywkach zagranicznych. No, ale widocznie jest tak jak napisałeś - może tacy "kibice" nie dojrzeli jeszcze do tego.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...