Jump to content
  • entries
    17
  • comments
    82
  • views
    11,790

Miałem sen...


Sycho14

413 views

 Share

Zastanawiałem się co wpisać w drugim oficjalnym wpisie na moim oficjalnym blogu i wymyśliłem, że opowiem mój dzisiejszy sen.

Więc tak siedzimy se z kolegami w namiocie i wpisujemy współrzędne do uderzenia jakiegoś pocisku atomowego czy czegoś. I nagle wychodzimy z namiotu i widzimy że ten pocisk leci w podwórka na którym stał namiot i ogólnie czeka dead. I wtedy na twarzy pojawiła się kamienna twarz (coś jak księżyc z oczyma, kamiennymi brwiami i kamiennymi ustami które jak otwierał ukazywały jego czerwone wnętrze - oj tego czegoś przez najbliższe kilka dni chyba nie zapomnę) i gada, że coś źle zrobiliśmy (nie pamiętam co) i zniszczy całą czasoprzestrzeń (chyba chodziło mu o świat) I zmieni plany jeśli zmienimy cel rakiety. To wracamy do namiotu, przeprogramowywać rakietę i... nie pamiętam jaki cel wprowadziliśmy, ale kamienna twarz powiedziała że wszystko w porządku i nie zniszczy czasoprzestrzeni. Pożegnał się i obudziłem się.

PS Nie na widzę chomików, ale to winnym wpisie.

blogentry-122997-1310500693.png

Takie coś, tylko podbródek miał niższy i wnętrze rubinowe

 Share

13 Comments


Recommended Comments

@Drangir

jakim internecie? Wychodzę sobie wczoraj po bułki do sklepu, ale trafiłem do jakiegoś dziwnego namiotu. Ogromny golem powiedział mi, że muszę coś zrobić z jakąś bombą, więc ją walnąłem kijem. Nagle słyszę głos *bomba rozbrojona* Golem zaczyna płakać, więc wyszedłem z namiotu i poszedłem po bułki, potem wróciłem do domu wlazłem na FA [...]

True story. ;]

Link to comment

Też ("ba rdzo") lubię chomiki, ale o tym kiedyś tam, "przy okazji"... Sen ciekawy. Kiedyś interesowałem się taką tematyką, stąd wiem że "coś może wisieć w powietrzu", aczkolwiek niekoniecznie... E, tam - lepiej nie będę straszył. Zatem zmywam się. ;)

PS. Sny są też, ponoć, odzwierciedleniem naszych przeżyć w rzeczywistości, nawet tych sprzed wielu miesięcy (lat?)... Aż boję się myśleć, co Ty przeżywałeś, biedny człowieku. :P

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...