Jump to content
  • entries
    10
  • comments
    52
  • views
    6,249

Najpopularniejsze RPG w Polsce! I to w przeglądarce! :)


Padrick22

312 views

 Share

Chciałem się podzielić z wami przemyśleniami na temat pewnej gry, którą zapewne znają wszyscy. Nie powiem wprost jaka to jest gra, ale na pewno się domyślicie.

Zacząłem grać w tamte wakacje, bo chciałem zobaczyć profil koleżanki. Bardzo szybko dobiłem do 10 levelu, ale nie odkryłem nic w tej grze ciekawego, więc przestałem grać. Na prawie rok. Potem pojechałem na wakacje i dowiedziałem się, że tam tez w to grają i mają całkiem wysoki level. No więc włączyłem grę po powrocie z wakacji, żeby znaleźć profil koleżanek z mazur :) Ale oczywiście nie chciałem sobie robić obciachu, że mam tylko 10 lvl, więc zacząłem grać. Nie którzy nazywają te levele "pokemony", ale ja wolę nazwę, której używam od początku wpisu. Kiedy zdobyłem lvl 100, zobaczyłem, że mój bliski znajomy zaczął grać. W tydzień zdobył 130 lvl, więc założyłem się z nim, że w tydzień go prześcignę. I udało się, po tygodniu miałem 174 lvl, a on 165. Potem zacząłem wchodzić na tego RPGa codziennie, obecnie mam 265 lvl, czyli 265 "pokemonów". Nie zamierzam dalej levelować, na razie wchodzę tylko i patrzę na wpisy od znajomych w galerii. Wrzuciłem do gierki 3 zdjęcia i ludzie je komentują. Fajna opcja :P Dzięki gierce wiem też kiedy "pokemony" mają urodziny, imieniny :D. Gra ma 13 milionów użytkowników w całej polsce, więc pewnie ją znacie i domyślacie się o co chodzi :P Aha, można tam też znaleźć sobie szkołe, i znajomych z niej, też ciekawa opcja.

No, wiecie już o co chodzi? :) Jak tak to dawajcie odpowiedź, w nagrodę darmowy komentarz pod tym wpisem. No i piszcie jak się wam gra podoba. :P

 Share

5 Comments


Recommended Comments

gra jest super, bardzo ciekawe skille mam, np. napisanie komentarza, dodanie znajomego, ale moim nawiększym ciosem po którym wyciągam 4,5k dmg i same ''krytyki'' idą to dodanie zdjęcia. Mam 174 lvl, ale świetnie się wyitemkowałem, full sety, expie na najbliższych, staram się nie zapuszczać w nieznane rejony, tzw. rajdy na znajomych ;). Ale instancje jak najbardiej. Pozdrawiam i do zobaczenia w grze ;)

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...