Jump to content

Growy

  • entries
    10
  • comments
    53
  • views
    5,649

A MOŻE HARRY POTTER!


addon

305 views

 Share

A MOŻE HARRY POTTER ???

Wielkimi krokami zbliża się premiera największej porażki w branży gier komputerowych. A mianowicie Harry Potter, ostatnia część wielkiego czarodzieja. Nie ma się nawet co rozpisywać, według mnie jest to jedna z najgorszych gier komputerowych (dla niektórych symulator śmieciarki jest lepszy). Piszcie co sądzicie na ten temat.

 Share

8 Comments


Recommended Comments

Moja opinia jest podobna. Ta gra to zwykły śmieć podobnie jak większość jej wcześniejszych odsłon (znośne były tylko części I-III). Jestem natomiast bardzo zdziwiony reakcjami fanów Harre'go na facebooku, otóż pojawiło się wiele głosów, że jest to świetna gra (jedna osoba nazwała ją nawet "najlepszą" o_O). Moim zdaniem te gry (i filmy) to próba (udana...) żerowania na marce i próby wyciągnięcia jak największej ilości kasy.

Link to comment

Części 1-3 były prostymi platformówkami ze zbieraniem kolorowych fasolek. Od czwórki zaczęli wprowadzać zmiany, piątka była w mojej opinii całkiem niezła. W inne nie grałem, acz z tego co wiem, największą wadą gier z tej serii jest jej długość - i nieadekwatna do tego cena.

Link to comment

Wole symulator śmieciarki niż Harrego Pottera. A przy okazji wyjdzie Harry Potter i insygnia śmierci 2 ciekawe czy też wyjdzie nim takie dziadostwo jak to Harry i insygnia śmieci była grą monotonną z powtarzającymi się poziomami z brzydką grafiką i kiepską inteligencją wrogów a w dodatku gra która powinna być przygodówką / zręcznościówką stała się FPP czyli coś w rodzaju strzelaninki z kamery zza pleców

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...