Jump to content

Chomikowo

  • entries
    27
  • comments
    152
  • views
    21,868

Co mnie ostatnio wkurzyło...


gerbilos

263 views

 Share

Jako, że ostatnio nie mam weny na pisanie teksów krążących wokół jednego, jasno określonego tematu, pozwolę sobie dziś pohejtować bardziej ogólnie. Czyli co mnie ostatnio choć na chwilkę zmusiło do zastanowienia się w sposób raczej negatywny...

Primo: Facebook

Stwierdziłem, że mam za dużo "znajomych" na fejsbuku, więc mówiąc krótko: urządziłem sobie małą czystkę. Podczas tego chwalebnego czynu stwierdziłem, że chamsko złamałem własne ideały, ponieważ obiecałem sobie kiedyś, że nie dodam nikogo, z kim nie gadałem baaardzo długo, albo kogoś, kogo znam po prostu słabo. Jak się pewnie domyślacie: dodałem. A teraz drani usunąłem. No i pojawiają się jednostki, które próbują się znowu wepchnąć do (obecnie już tak) elitarnego grona. I przepraszam bardzo, co do diabła oni próbują uzyskać? Skoro ich wywaliłem, to raczej nie chcę ich mieć w znajomych, prawda? A może po prostu zapomnieli, że ich znajomym byłem, a skoro już nie jestem, to trzeba mnie dodać, bo to +1 do szpanu na dzielni?

Secundo: Gangsta Rap

Piszę to po przeczytaniu comba bloga Iskra oraz Shihan_Yosuzu'a. W sumie oni wszystko ładnie przedstawili, ale chcę dodać jeszcze coś a propos polskiego rapu. IMHO jest to crap straszny i biada uszom każdego, kto choć jedno słowo usłyszy. Ja usłyszałem, i jest nad czym biadolić. Po pierwsze "tylko Bóg może nas sądzić"? WTH? Czyli ma być anarchia? Aha, spoko, przypomnę to ziomkom, kiedy obudzą się z kulką w bebechach z pozdrowieniami od panów gangsta-bardziej. Co do JP, powiem tak: Policja jest pure evil tylko jako drogówka. To wiedzą wszyscy. Podobno po wręczeniu 666 tys. mandatów za niezapięte pasy misiaki będą mogli w końcu wezwać pana ciemności. A tacy zwykli "niebiescy" nie są tacy źli. Ja wiem, że "Chłopaki z osiedla" uważają zakaz picia alkoholu w miejscach publicznych za tragedię za miarę holokaustu (ho-holo co? to jakiś rodzaj piwa? - zeznanie Zenka, Człowieka Szanowanego przez Ulicę), ale ja tam też nie lubię, jak grupa karków wieczorem pyta się o fajki.

Tertio: głupoty na Kwejku itp.

Mam dość czytania, jak się muszę ubierać, czego słuchać, jak wyglądać, by być za*****ty. Przecież wszyscy wiedzą, że już jestem. Ty też jesteś. Każdy, kto nie jest cholernym Legionem, Jednym z Wielu, jest za*****ty. Nie sil się na oryginalność, nie staraj się upodobnić się do innych. Hipstersi - grupa idiotów próbujących za wszelką cenę stać się oryginalnymi, przez co tylko upodobniają się do siebie.

Quatro: myszy.

Mieszkam chwilowo na strychu, który w tym przypadku wbrew definicji nie jest przestrzenią pod dachem domu, lecz przestrzenią pod dachem budynku gospodarczego (garaż, warsztat, graciarnia, oraz mały pokój, który obecnie zajmuję). I MAM MYSZ W POKOJU!!! Zrobiłem niezłe zasieki, ale za każdym raziem mi się wymykała. Teraz chyba śpi za szafą... W każdym razie nie idę spać, boję się pobudki z małą cholerą na twarzy... Trzymajcie kciuki, do jutro trzeba ją upolować. Potem możemy się pobawić w Rasputina... HarHarHar!!!

 Share

8 Comments


Recommended Comments

Primo: Facebook

Bądź trv hipsterem, google+ czeka.

Tertio: głupoty na Kwejku itp.

Nawet funnyjunk jest lepszy od tych gimbusowych sucharów :trollface:.

Link to comment

Ja tam lubię Kwejka, ale ostatnio irytuje mnie na nim jedna rzecz: nadmiar Harry'ego Pottera. A że pierwsza część ostatniej części (lol) była głupia, nudna i ogólnie do bani (może poza krótkimi scenami), to tym bardziej dziwi mnie fascynacja młodym czarodziejem. :down:

Link to comment

Ależ masz głupie problemy człowieku. Nie podoba się to nie korzystaj/nie słuchaj/whatever. Ciesz się kurna wakacjami bo nie wszyscy mają!

Link to comment

@TuComix

To prawda, książki nie są złe. Szkoda, że na ich podstawie powstały tak słabe filmy jak Zakon Feniksa czy Insygnia Śmierci: Część 1 (Księcia Półkrwi nie oglądałem i nie zamierzam nigdy obejrzeć, bo jego reżyserem jest David Yates, odpowiedzialny za produkcje wyżej).

PS Nieskładnie to napisałem, ale chyba wiadomo, o co chodzi. :trollface:

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...