Jump to content
  • entries
    2
  • comments
    3
  • views
    2,031

Polskie społeczeństwo klaunów i filozofów


norbibednar

205 views

 Share

Zaprawdę powiadam Wam: "Na tej ziemi, nim dziesięć wiosen minie tylko błazen i filozof nie wyginie!"

Serio. Konta na nk.pl nie mam od dawna, Facebook jeszcze jakoś się trzyma, ale i tak niedługo zostanie oblężony przez stado wytapetownych mam w wieku 14-17 lat i kozaczków podnoszących rurę wymontowaną z instalacji C.O. zalaną na obu końcach wiaderkiem betonu. Serwis Fotka pominę, nie chcę zrobić sobie krzywdy. Sweet focie, wspaniałe zdjęcia... tylko nie wiem czy oglądając je powinienem śmiać się czy płakać? Już wiem...PODZIWIAĆ! Tak P-O-D-Z-I-W-I-A-Ć-! Robią je zawodowcy, czymkolwiek, nawet nogą od stołu. Wszyscy, którzy pracujecie w studiach foto uczcie się, zobaczcie jak to robią mistrzowie! Większość niedoskonałości na zdjęciu (szum, ziarno, odcisk palca na obiektywie) można zasłonić gwiazdą, która powstanie po odbiciu się w lustrze lampy błyskowej. Teraz wiesz skąd wzięła się nazwa lustrzanka? Wszystkie EOS-y czy jakieś tam Alphy przez okno (tylko najpierw dajcie adres ja je będę łapał :tongue:) Zresztą Photoshopa też wypieprzyć! To wymysł szatana! Glitery wam wystarczą, dodacie znak mniejszości, jedną trójkę dwa różowe słoneczka i gotowe! Zdjęcie ma zasłonięte wszystkie niedoskonałości, w pięć minut! Po co siedzieć nad programem do obróbki grafiki jakiejś tam? Tak to robią zawodowcy. Klauni. Zawodowcy. Zakaz publikowania takich zdjęć powinien być w Konstytucji! Nie wiem, komu coś takiego może się podobać. OK, ktoś mi zaraz napisze, że zawsze mogę odwrócić głowę albo zablokować profil takiej osoby na portalu, ale oni są wszędzie! Idąc ulicą minę przynajmniej dwie kandydatki do robienia piesków z baloników przed dużym czerwonym namiotem.

Poza klaunami mamy jeszcze filozofów. Ich mądrości przewyższają nawet Nietzschego! Przykład: "Bo to dla nas powstał świat, świecą gwiazdy, wieje wiatr". Dziwi mnie tylko jedna rzecz: Czemu ludzie, którzy piszą takie dzieła są najczęściej największymi nieukami? To chyba jakaś wada w systemie edukacji. Raz, dwa! Pisać mi list do MEN-u, niech wyrzucą z programu nauczania matematykę, fizykę, chemię i inne bzdury! Zamiast języka polskiego chcę lekcję mowy zawiłej, matematyka jest do bani! Żądam 5 godzin tygodniowo Poetyckich określeń rzeczy pospolitych. Zamiast geografii: Mowa, która nie ma sensu, a zamiast WF-u: Rymy z [beeep] wzięte, ot tak, bo wkurwi*ła mnie nauczycielka tegoż przedmiotu. Tak, taki system edukacji byłby całkiem spoko, a w szkołach mielibyśmy samych geniuszy. Chciałbym kiedyś usłyszeć jak murarz, który właśnie postawił dom, na pytanie czy jego budowla wytrzyma silniejszy wiatr odpowiedział: "Jak silniejszy wiatr zawieje, wszystkie twe smutki rozwieje", albo przy kasie w McDonald's: "Z tobą nie potrzebne mi jedzenie i picie, ty jesteś całym moim życiem". Umarłbym z wrażenia na stojąco, przysięgam.

Zdjęć nie dodaje, nie mam zamiaru psuć sobie humoru. Każdy wie o co chodzi.

 Share

3 Comments


Recommended Comments

Heh, co do filozoficznych tekstów, to zawsze rozbrajały mnie "słitaśne" focie, na których jakąś fikuśną czcionką były dorobione różne złote myśli - najlepiej Coelho :P

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...