Jump to content

Szuflada

  • entries
    459
  • comments
    3,134
  • views
    215,586

Chemiczny Jaszczur


Drangir

642 views

 Share

Pierwsza rzecz na tablecie czyniona

chemical_lizard_by_drangir-d3knzy2.jpg

Swoją drogą, rys powstał tylko po to, żeby przetestować tablet. A korzysta się z niego Niezwykle Super Ekstra, choć wciąż nie do końca naturalnie. Idżojcie.

 Share

23 Comments


Recommended Comments

Jaki fajny jaszczur. :D

Dobrze rozprowadzony światłocień, świetne pazury. Te ząbki za mało wyraźne tylko, więc wygląda trochę szczerbatkowo. Idealny na reklamę płynow do płukania, ot co. ;x

Tablet trudny w użyciu? Dużą różnicą się czuje w praktyce? Ja nadal czekam na swój.. =.=

Link to comment

Ten niebieski cholernie nie pasuje, lepszy byłby czarny. Ale oczywiście w swej mocy nigdy się nie mylisz, i zapewne był to jedynie test naszej wierności i możliwości tabletu, Wielki Rysowniku.

Link to comment

@Zorzin Pogroziłem że oddam go bratu i potulnie pokolorował szkic @MLF Czy trudny... o wiele łatwiejszy niż myślałem, ale nie naszkicowałem/łbym nic sensownego na tę chwilę. Pierwotne grafitowe zęby mi się nie podobały, więc zrobiłem w gympie, ale tak troche nieśmiało ^^' Wciąż się do nowego sprzętu przyzwyczajam.

Link to comment

@Legiss

de gustibus non est disputandum, np. u mnie twoja przeróbka wywołała reakcję :pokerglass:

I teraz nie wiem czy napisać

JAK SIE NIE PODOBA TO NIE OGLĄDAJ

czy

JAK SIE NIE PODOBA TO ZRÓB LEPSZY

:<

Link to comment

Różowa jaszczurka byłaby ciekawym zjawiskiem, ale nadawałaby się na inną reklamę niż płynu do płukania. ;D

Więc mamy doczynienia z nieśmiałą jaszczurą cierpiącą na kompleks dinozaurzych kłów. W każdym razie, testuj tablet dalej, bo dobrze ci to wychodzi.

Link to comment

Ke ? Ogon powinien iść między nogami. I czemu ten jaszczur ma tak upośledzone, krzywe i niesymetryczne stopy ? Od czasu mistycznego, antycznego, nazistowskiego orła ci po rysu nie pojechałem :D.

Link to comment

Jak na tablet Drangirze to bardzo ładnie, jednak...

Zaczynając od dołu. Lewa stopa jaszczura powinna być większa od prawej z racji, iż to co jest bliżej nas musi być większe. Z ogonem to się z Sirem nie zgodzę. Jakim prawem ma iść pomiędzy nogami?

Na końcu przejdę do tzw. punktu równowagi, który na tym rysunku, przez to całe żelastwo, które ma na sobie jaszczur spowodowałby ewidenty upadek w przód.

To by było na tyle ;]

Link to comment

@Shaker Ogon jest w taki sposób wygięty, że nie mógłby pójść za prawą nogą, więc jego jedyne prawidłowe miejsce powinno być między nogami :).

Link to comment

Z ogonem wciąż się nie zgadzam. A łapy od początku miał wujowe, ale nie chciało mi się poprawiać. Sam rysunek też jest nieukończony (nieoczyszczony i te różne bzdety) ale tabletem do drugiej połowy lipca już się nie zobacze (od dnia zamieszczenia) więc wybaczcie niedoskonałosci ;) (fhun ich)

Link to comment

A, i jeszcze, do Shakera - To nie wiesz że mętolowy płyn do płukania ma własciwości antygrawitacyjne? No i przy "poważnym" rysunku wybrałby dużo trudniejszą i wymagającą pozę i punkt obserwatora. Ach, i takie uwagi są Bardzo Cenne, dzięki!

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...