Jump to content
  • entries
    36
  • comments
    123
  • views
    73,122

Wróciłem z "urlopu"


Cyrec

531 views

 Share

O, cześć. Jako że widzę że JAKIMŚ CUDEM ludzie których NIE ZNAM cały czas przeglądają bloga, mimo braku wpisów przez urlop, to postanowiłem napisać że wróciłem i przenoszę się na tumblr.com. Nie można ryzykować, zwłaszcza że mam 80% bana. 20% nie mam pojęcia za co, raz pytałem admina, ostatnio znowu i nadal nie wiem, bo jest za piractwo a PIRATEM NA PEWNO nie jestem, druga za wyzywanie Dariuszaxd (przepraszam mamo), jedna za sami wiecie co (komentarze pod postem niżej). A jeszcze jednej nie pamiętam, a nie chcę mi się sprawdzać.

Przy próbie otrzymania klucza do ArmA dowiedziałem się że Demol założył konta Cyrec2, Cyrec3 i Demol2. Super, nawet nick mi nab ukradł.

Przeniesienie domeny na tumblr.com pozwoli mi na odgrażanie się Demolowi, brak moderatorów WARNUJĄCYCH ZA SPRZECZKĘ REDAKTORÓW NA ICH WŁASNYM BLOGU itp. W końcu i tak dostanę bana, to przy wyciąganiu cd-keyów będę prosił Demola i tyle, a o pomoc czy cokolwiek będę pisał z konta młodszego brata (Flosek).

Linku jeszcze wam nie zdradzę, bo muszę przygotować BARDZO_DUŻO_RECENZJI. Wpisów nie przeniosę, nie chce mi się. Ojej, czemu pisze jakbym miał jakiś stałych czytelników tego beznadziejnego bloga? Bo lubię myśleć że mam i to powinno wam wystarczyć. Pisząc bloga przynajmniej się czegoś uczę, a jak widzę stos CRAPU, to aż mnie krew zalewa

i chcę pokazać światu cząstkę mojego geniuszu.

No to co, do widzenia. Pozdrawiam Mateusza czy tam Stefana, niech moc trzyma się od niego z daleka.

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...