Jump to content

Blog GameXD

  • entries
    2
  • comments
    9
  • views
    1,880

Reaktywacja portalu oraz nabór!


gamexd

388 views

 Share

Portal Game XD w najbliższym czasie ponownie startuje, tym razem jednak z nową kadrą, nowym zarządem i wielkimi planami na przyszłość.

Dlatego też otwieramy rekrutację na niżej wymienione stanowiska:

Game XD.PL, jako prężnie rozwijający się portal o tematyce gier komputerowych i konsolowych, bezustannie poszukuje "świeżej krwi", a więc nowych redaktorów, którzy wspomogą kadrę osób zajmujących się sprawami merytorycznymi, czyli newsami i dłuższymi teksami - zapowiedziami oraz recenzjami. Jak na razie poszukujemy ludzi na dwa stanowiska:

Newsman - osoba na tym stanowisku wykazuje się bardzo dobrą znajomością poprawnej polszczyzny i potrafi tłumaczyć teksty z języka angielskiego - nierzadko slangu. Wymagamy dobrego zaznajomienia się z branżą gier, jak również poświęcenia około godziny/dwóch na szukanie nowinek. Okres próbny to 5 newsów dobrej jakości (osoba zatrudniona na stanowisko newsmana zostanie odpowiednio przeszkolona w zakresie panelu, jakim będzie się posługiwać).

Redaktor - osoba wykazuje się świetną znajomością zasad, jakimi rządzi się nasz język. Potrafi pisać teksty dłuższe (około 1000 słów) i krótsze (poniżej 1000 słów), w zależności od gatunku opisywanej produkcji. Okres próbny to 3 dobrej jakości teksty na zlecony przez Redaktora Naczelnego bądź Zastępcę Redaktora Naczelnego temat.

Co oferujemy w zamian?

Pracując dla Game XD.PL nie pozostaniecie bez wynagrodzenia. Oto, co możecie zyskać:

* darmowe egzemplarze recenzenckie gier (w trakcie rozwoju portalu będzie ich coraz więcej);

* różnego rodzaju bonusy;

* możliwość współtworzenia serwisu internetowego o tematyce growej;

* nabranie doświadczenia w zakresie pisania tekstów, co zdecydowanie zaprocentuje w Waszej przyszłej karierze zawodowej;

* pracę w dynamicznym, młodym, otwartym na zmiany, pełnym zapału zespole redaktorskim;

* służbowy adres e-mail z domeną gamexd.pl.

Co oferujemy w zamian?

Jeżeli więc już zdecydowałeś się, że chcesz do nas dołączyć, spróbuj swoich sił i skontaktuj się z nami, podsyłając jednocześnie próbkę swoich możliwości. Może czekamy właśnie na Ciebie?

Swoje zgłoszenie wyślij pod adres: rekrutacja@gamexd.pl, w temacie podając swoje imię, pseudonim oraz preferowane stanowisko.

 Share

9 Comments


Recommended Comments

Portal Game XD w najbliższym czasie ponownie startuje, tym razem jednak z nową kadrą, nowym zarządem i wielkimi planami na przyszłość.

Nie uda Wam się.

Link to comment
Portal Game XD w najbliższym czasie ponownie startuje, tym razem jednak z nową kadrą, nowym zarządem i wielkimi planami na przyszłość.

Nie uda Wam się.

Jesteś bardzo pewny siebie.

A tak w ogóle; trzeba mieć 18 lat?

Nie. Wiek minimalny to 16 lat. Jednak nie zniechęcaj się, jeżeli piszesz ciekawie to spróbuj. Napisz do nas, jeżeli nam się spodoba zostaniesz przyjęty:)

Link to comment
Jesteś bardzo pewny siebie.

Od jakiegoś patrzę na wyrastające jak grzyby po deszczu portale o grach (których szata graficzna przypomina projekt zaliczeniowy w podrzędnym technikum informatycznym) kierowane przez kwiat młodzieży i mogę się pobawić w "analityka". Ogłoszenie niezwykle zachęcające, szczególnie ze względu na miejsce zamieszczenia...

@Hrabciu

To wejdź na tę stronę i poczytaj newsy :ok:.

@Qbuś

A tak dobrze się zapowiadało, prawda?

Lulz, to jest ta strona, którą zamknęli po tygodniu od startu, bo znaleźli poważne błędy :lol2:.

Link to comment

@ org - musiałeś mi zepsuć dzień? Już miałem dodawać stronę do ulubionych, a ty załamałeś czasoprzestrzeń, dowiadując się, że za tydzień znowu(ż) zamkną stronę. :/

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...