Jump to content
  • entries
    359
  • comments
    2,977
  • views
    109,799

Jagiellonia - Irtysz - czyli po meczu


mistew

310 views

 Share

Co się stało z naszą piłką? Pyta mistew na Targówku

Ciężko sprostać takim czasom....

Do przerwy Jagiellonia remisowała z Irtyszem 0:0, z czego oni grali w dziesiątkę! Brawo, po prostu pięknie. Gdybym wcześniej nie sprawdzał, mógłbym zrobić konkurs skąd jest przeciwnik Jagielloni (bez sprawdzania w Googlach.) Żenada. Na szczęście po meczu można było iść po przysłowiowe flaszki i pić z radości. 1:0!!! Historyczna wiktoria. Szczęśliwie nie zawiódł Frankowski. Tak czuję żal... miało być co najmniej 3:0.

Nie był ten Irtysz taki zły - dopóki grał w 11. sprawiał wrażenie lepszego od Arki czy Bytoma. Mamoutou Coulibaly na stoperze w większości zespołów naszej ligi łapał by się do pierwszego składu, Ukrainiec Sergienko też nie najgorszy zawodnik - co ciekawe w obu połówkach grał na różnych skrzydłach.

W Kazachstanie pewnie będzie 2:1 dla Irtyszu i brawo, oby!

Wojciech Kowalczyk, wybitny ekspert Polsatu ( :laugh: ) powiedział, że przy takim wyniku, Jaga może spokojnie zagrać na 0:0 w Kazachstanie. A zatem szykuje się kolejna Kazachska trauma... Niech awansują i płukają się z kasy zamiast przygotowywać się do ligi. W razie awansu wyjazd do Gruzji. Potem dostać w trzeciej rundzie i już mogą zaczynać ligę biedniejsi o bańkę złotych i bez przygotowań.

Jakby nie patrzeć to w ostatnich trzech latach prócz Lecha, to Polonia z polskich drużyn kompromitowała się najmniej :laugh:. Oczywiście z drugiej strony nie sposób nie pamiętać dawnej kompromitacji z Kazachskim Tobołem. Bramkarz Mendog prapra(...)wnuk litewskiego założyciela państwa :laugh:. Ach to był mecz... ten Litwin w bramce, w obronie Siniczyn, Kuś, Szwed i Vlade 'konserwa" Danilov, w pomocy Hajduczek, Kosiorowski, Gołaszewski, Aleksandrowicz z głębokich rezerw oraz sam Łukasz Jarosiewicz, a na szpicy Nuckowski. Takim składem to ciężko wygrać z Nadnarwianką Pułtusk, a co dopiero z Tobołem...

Z drugiej strony przypomina mi się mecz z Bredą, kiedy to Ciach, zagrał niezwykłe podanie wprost do bandy reklamowej. Ale Grembocki pochwalił zawodnika, mówiąc przy zejściu "super super" czy też "fantastycznie".. Inna sprawa, że gdyby Chałbiński nie był taki powolny i był bardziej ogarnięty to może przeszlibyśmy tą Bredę zwyciężając na własnym boisku. Graliśmy bardzo dobrze przez 60. minut... Pamiętam radość z gola Ivanovskiego po podaniu Zasady i nadzieje na awans. A potem Villareal - Breda 6-1 czy jakoś tak...

Ale rozmówiłem się nie na temat... Będzie ciężko - jak to zwykle w Kazachstanie. Nie powiem, trzeba się cieszyć z tego co się ma, ale w tej chwili nie wygląda to za wesoło. Szczególnie, że bramka dla Jagi padła IMO ze spalonego.

http://www.youtube.com/watch?v=nFODnWciDPU&feature=player_embedded

Szybko, póki nie odnajdą goście z Polsatu!!!

Tak więc zobaczymy - rewanż przed nami wszystko może się zdarzyć... Może w tym roku nie będzie tragedii...

? "Mistew" spółka - z tym - z ograniczeniem umysłowym 2011

 Share

7 Comments


Recommended Comments

Tak jak myślałem, ponieważ powinni spokojnie wygrać 3-0, to uda im się uciągnąć tą jedną bramkę :P.

PS ŁKS by to wygrał 2-0.

PPS Poza tym za bardzo się czepiasz, bo Irtysz nie istniał w tym meczu.

Link to comment

A tak BTW to nie wmawiaj że był spalony bo nie było. Norambuena wyskoczył zza obrońców, a kiedy podawał do "Franka" piłka była bliżej bramki niż napastnik.

Link to comment
PPS Poza tym za bardzo się czepiasz, bo Irtysz nie istniał w tym meczu.

Tiaa... ja już dobrze wiem skąd ta opinia :trollface:

A tak BTW to nie wmawiaj że był spalony bo nie było. Norambuena wyskoczył zza obrońców, a kiedy podawał do "Franka" piłka była bliżej bramki niż napastnik.

Ok, jak sam napisałem nie byłem pewien, więc przyznaję się do błędu :P

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...