Jump to content
  • entries
    69
  • comments
    112
  • views
    90,949

Tchórzliwy chłopak oraz pluszowy miś z teksańską piłą mechaniczną ? ?Hyde & Closer?


Gavron88

479 views

 Share

magic_ban_removal_hyde_and_closer.jpg

Fabuła...

Shunpei Closer jest typowym szkolnym popychadłem i nieudacznikiem, a jego życie dalekie jest od sielanki. Swoje najszczęśliwsze momenty w życiu zawdzięcza opowiadaniom swojego dziadka ? Alsyda Closera. Ten był dość dziwnym staruszkiem. Shunpei do chwili obecnej nie wie czym w ogóle się zajmował, poza tym iż często podróżował. Gdy Shunpei miał 7 lat, otrzymał od dziadka w prezencie pluszowego misia o imieniu Hyde. Było to ostatnie spotkanie głównego bohatera z dziadkiem ? ten w domu Shunpeia już się więcej nie pokazał. 6 lat później, Shunpei zostaje zaatakowany przez tajemniczą... maskotkę (dodać należy ? z nożem). Z opresji ratuje go Hyde, który nagle ożywa. Shunpei dowiaduje się iż jego dziadek jest (lub był) potężnym czarodziejem, a zabicie Shunpeia jest jedynym sposobem na zdobycie jego wielkiej mocy. Teraz Hyde musi bronić naszego bohatera przed niemal każdym czarodziejem na świecie...

hyde01.png

Hyde w całej okazałości ? strzeżcie się pkuszowych misiaków(tutaj wstawcie obłąkańczy śmiech)

...Dane...

Autorem mangi jest Haro Aso, a manga nieprzerwanie wychodzi od lipca 2008 roku. Do tej pory ukazało się 7 tomów. Jak na razie brak planów wyprodukowania anime.

W świecie Hyda i Closera czarodzieje walczą za pomocą przeklętych zabawek (takie jak lalki). Polega to na umieszczeniu w danej lalce ?rdzenia? ? przedmiotu bliskiego sercu czarodzieja. Ale jeśli rdzeń zostanie zniszczony (na przykład w walce), to na czarodzieja spada przeogromny pech (do końca życia).

...I Podsumowanie

Manga bardzo mi się spodobała i polecić ją mogę fanom gatunku shounen. Znajdziecie tutaj wszystko co gatunek ten może zaoferować ? sporą dawkę akcji i trochę komedii (to misiek z piłą mechaniczną na litość boską). Spróbujcie ? nie zawiedziecie się (mam nadzieję).

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...