Jump to content
  • entries
    199
  • comments
    775
  • views
    67,505

Kolejna rozkminka Mass Effecta.


Spriggs

168 views

 Share

No to po raz kolejny, moje przemyślenia dotyczące Mass Effecta.

W drużynie, ma być zindoktrynowany członek. Nie wiadomo kto nim będzie a ja mam dwie teorie.

Pierwsza.

Zindoktrynowany będzie pan Vega, bo co o nim wiemy ? Praktycznie nic, poza tym że będzie członkiem zespołu.

Druga.

Zindoktrynowany będzie ktoś, kto nie będzie miał lojalności wobec Sheparda. Jak pamiętamy lojalność w ME2, a raczej jej posiadanie. Zależało czy dany członek, przeżyje misję samobójczą. Tutaj może być tak, że ten kto nie ma lojalności, będzie zindoktrynowany.

Kolejna rozkmina.

Palaven, ojczyzna turian. Zastanawia mnie, dlaczego z Palavenu uciekają Turianie ? I co tam robi Garrus też ? Czy to może być możliwe, że Turianie uciekają przed żniwiarzami ? Ale czego oni się mogą bać ? Żniwiarze będą się interesowali raczej ludźmi niż nimi. I co tam robi też Garrus ? Szuka siostry ? Czy też matki ?

Ok to dalej.

Thessia. Zastanawiam się tutaj, czy z racji tego. Że Liara była córką Benezji, będzie mieć problemy w świecie Asari ? Bo jeśli dobrze pamiętam, Benezja chciała. By Liara poszła jej śladami, czyli poprowadziła lud Asari. Kolejna sprawa, czy tutaj Cerberus też uderzy ?

A teraz pod aspektem technicznym...

Interfejs w ME3, odrobinkę przypomina mi dobrze znany z Knights Of The Old Republic, mam tu na myśli pasek idealisty i renegata. Oczywiście, z tego co widziałem podczas pokazywania interfejsu. Elementy RPG będą takie same, jak w ME2 jeśli chodzi o zdobywanie umiejętności. Błąd jak dla mnie ale who cares ? Shepard will be awsome !

Kolejna sprawa to grafika... Myślę że Mass Effect 3, pójdzie na większości komputerów na maksymalnych detalach, ponieważ względem ME2. Nic się nie zmieniło, bo chyba odrazu nie powiedzą. "Mass Effect 3 będzie tylko pod Directx 11" Raczej to by nie miało sensu. Druga sprawa, to konwersja na PS3. Jak pamiętamy, nie dawno była konwersja na PS3 ME2, która no powiedzmy sobie szczerze... Nie była aż tak kapitalna, choćby z powodu utraty save jeśli nie zapisujemy zbyt często. Ale ta konwersja ma swoje plusy, bo wszystkie dodatki DLC, mamy odrazu z grą. Mam nadzieje że fani ME, którzy mają PS3, będą mogli cieszyć się ME3 bez problemów.

A teraz najciekawsza dla mnie sprawa... Edycja Kolekcjonerska. Zastanawiam się co w niej się znajdzie ? Może mini replika Normandii SR3 ? :)

 Share

1 Comment


Recommended Comments

I co tam robi Garrus też ? Czy to może być możliwe, że Turianie uciekają przed żniwiarzami ? Ale czego oni się mogą bać ? Żniwiarze będą się interesowali raczej ludźmi niż nimi. I co tam robi też Garrus ?
Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...