Jump to content
  • entries
    359
  • comments
    2,977
  • views
    109,799

To już dwa lata... - czyli uroczy jubileusz!


mistew

350 views

 Share

Gdy dwa lata temu zaczynałem swą karierę banalnym wpisem "Cześć i czołem" (za który zresztą dziś by mnie wyśmiano) nie podejrzewałem, że mój blog będzie tyle trwać. Myślałem, że to będzie kolejna krótka zabawa, która skończy się po maksymalnie kilku wpisikach. Los chciał inaczej, w blogowanie ostro się wkręciłem, co jest w sumie zasługą jednego - na blogach chcąc nie chcąc większość osób siebie kojarzy. Nawet jeśli nie piszemy u nich komentów, to raczej wiemy kto jest kto.

Przez te dwa lata pisałem dość regularnie, tak więc w ilości wpisów jestem zaraz za naszą dawną blogową gwiazdą, która zakończyła już karierę. Pomimo zarzutów, że szedłem bardziej na ilość niż na jakość, to jednak w większość wpisów jakiś tam kawałek własnych pasji chciałem zawrzeć. Większość wpisów o dziwo pamiętam, o kilku zapomniałem, bo dziś wydają się trochę głupie, ale nic usuwać jednak nie będę...

Mimo tego co widzicie nie jestem szeroko komentowanym autorem - średnią grubo zawyżają mi studia FA, jedyny w swoim rodzaju zeszłoroczny event. W sumie to właśnie wtedy przypada chyba mój najlepszy czas na blogach... Oczywiście mógłbym teraz stwierdzić, że komentarze mnie nic nie obchodzą - guzik prawda. Zawsze przyjemniej jest zobaczyć, że twój wpis dostanie choćby jednego czy dwa "komcie".

Oczywiście gdy widzę te wszystkie wpisy, widzę ile niespełnionych obietnic w nich zawarłem. Trochę głupio, ale zazwyczaj wpadał po prostu ciekawszy temat, więc zazwyczaj wychodziłem z tego in plus. Przez te dwa lata otrzymałem także cztery wpisy promowane. To fajnie, że choć raz na jakiś czas ktoś zauważy mą obecność. Chciałbym podziękować także ludziom, dzięki którym te dwa lata nie były czasem straconym. Ludzie, którzy pokazali że znajomość przez internet nie jest takim złym pomysłem.

Tak więc serdeczne Bóg zapłać:

-Castielowi, Diaconowi, Owcowi - za te wszystkie rozmowy o sprawach Ekstraklasowych i nie tylko, za studia FA, za typery ekstraklasy, za pomoc w podsumowaniach Ekstraklasy... wielkie dzięki chłopaki!

-Shvoonkovi, Sir Zirowi, Danewcielo - za ten cały radosny spam, te wszystkie epiczne tekściki, które powodowały uśmiech na mej twarzy, a nieraz i regularny brecht... dzięki wam łobuziaki.

Oraz innym dzięki którym ten czas nie był czasem straconym, a wśród nich wypadałoby wymienić Zorzina, Orga, DJK, MattiR11, MAGneta, Drainiaca, Dariusaxq...

Ale także Tobie - "zwykły przechodzień spacerowicz, inteligentny jak Gombrowicz" - za to że zechciałeś wejść na tego bloga i może nieraz go skomentować...

A teraz macie okolicznościowy torcik, tylko mi nie nakruszyć!

tort-2-lata.jpg

Jeszcze raz wielkie dzięki! Obyśmy się jeszcze nieraz spotkali!

? "Mistew" spółka - z tym - z ograniczeniem umysłowym 2011

 Share

11 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...