Jump to content
  • entries
    7
  • comments
    3
  • views
    6,885

Red Crucible - darmowy FPS na przeglądarkę.


eshelon

1,486 views

 Share

screenshot.jpg


Ten wpis jest poświęcony strzelance wieloosobowej Red Crucible. Zachęcam do zapoznania się z nią przynajmniej z ważnych powodów: jest darmowa i nie trzeba jej instalować.

Youtube Video -> Oryginalne wideo

RC w odróżnieniu od pozostałych FPS-ów nastawiony jest (przynajmniej obecnie) na walkę toczoną pomiędzy pojazdami. Do dyspozycji jest 8 różnych pojazdów, po 4 dla NATO i ZSRR. Możliwość prowadzenia walki jako żołnierz piechoty wprowadzono niedawno, dlatego też arsenał broni obecnie nie jest zbyt bogaty. Ta sytuacja jednak się zmienia i wkrótce walka pomiędzy żołnierzami wejdzie na pierwszy plan tej gry. Walka może odbywać się na jednej z zróżnicowanych 6 aren. Walkę można ułatwiać sobie za pomocą 8 dostępnych ułatwień.

Od razu ostrzegam, że nie jest to gra dla graczy, dla których liczy się tylko grafika. Niestety oprawa graficzna w RC prezentuje się mizernie. Jest to zapewne wynikiem ograniczeń technologicznych (silnik Unity) ale coś za coś - gra jest dostępna dla osób posiadających słaby sprzęt lub taki w ogóle nie przewidziany dl gier (netbook'i). Poza tym RC nie ma być żadną konkurencją dla najnowszych FPS-ów. Ma zapewniać dynamiczną wieloosobową rozrywkę w wolnym czasie.

Aby móc zagrać w RC wystarczy wejść na stronę startową i następnie założyć konto lub zalogować na Facebooku. Wcześniej koniecznie trzeba znaleźć znajomego/znajomych z którymi będziemy walczyć.
Dokładnie jakie pojazdy, areny, bronie i ułatwienia są dostępne w grze znajdziesz <TUTAJ>. Także w tam znajduje się spis przycisków wykorzystywanych w grze.
 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...