Jump to content
  • entries
    22
  • comments
    98
  • views
    14,013

LoL; jakiego bohatera kupić


0wuw0

856 views

 Share

Elo!

Jak w temacie. Rozwijając go jednak, sprecyzuję; zastanawiam się przede wszystkim nad Udyrem, Warwickiem, Karthusem oraz nowym Yorickiem. Tego ostatniego nie widziałem jeszcze w akcji (jedynie na filmikach, a do sieci trafiają tylko te, na których ich właścicielom dobrze poszło), pozostałe imponują mi przede wszystkim siłą (względnie Warwick, grałem nim wiele razy i dobrze go ogarniam), szybkością (z Udyrem grałem tylko kilka razy, i to zawsze przeciwko niemu, więc nie wiem, jak się sprawy mają z nim w rzeczywistości), oraz potężnymi skillami (Karthus). Do tej pory nikogo nie pytałem się, co kupić, moje wyboru często były trafione, więc to pierwsza taka sytuacja. Mam nadzieję, że nakierujecie mnie na dobre tory! :D Oczywiście, nie musicie wybierać spomiędzy moich typów! Dawajcie także swoje, jestem otwarty na sugestie!

I tak jeszcze nie w temacie; jeżeli ktoś chciałby ze mną pograć na amerykańskim serwerze, to bardzo proszę. Mój nick taki jak tutaj (czyli Engire).

Pozdro!

PS. Recenzja Duke Nukem Forever niedługo do Was trafi!

 Share

9 Comments


Recommended Comments

@legiss - jakie masz konto?? Chodzi mi o Twój nick, bo jak wpisuję legiss, to wyskakuje mi gościół z jednym meczem na koncie... No, chyba że to ty faktycznie...

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...