Jump to content
  • entries
    10
  • comments
    18
  • views
    24,118

A jednak - kryzys nieunikniony


avocado20

243 views

 Share

Stało się - Grecja nie otrzymała pomocy, musi najpierw zaciskać pasa, a społeczeństwo tego nie chce - wolą zbankrutować. Tak więc czeka Nas kryzys na giełdach i rynku walutowym. Może nie taki wielki, jak w roku 2009, ale jednak wyprzedaż będzie na GPW królować. Już dzisiaj było to widać - WIG 20 stracił dziś niemal 2 procent - to dużo, jeśli ktoś się nie orientuje w temacie.

Ale nie to jest tematem tego wpisu. Chodzi mi bardziej o fakt, że taki kryzys i panika powodują nieracjonalne wyprzedaże akcji, więc spadek ich wartości. Często nie mają te spadki fundamentalnych podstaw, więc czas po kryzysie, lub nawet jeszcze w jego trakcie jest doskonałą okazją do zarobienia pieniędzy przy minimalnym ryzyku. Zachęcam Was do takiego podejścia do tematu, jeśli ktoś chce, mogę poszerzyć temat, ewentualine doradzić.

Miłego kryzysu gospodarczego:-)

 Share

3 Comments


Recommended Comments

Wielki kryzys 2009? Chyba coś przegapiłem. Najwięcej to sami sobie zrobili kryzysu przez "samospełniające się przepowiednie", a rozdmuchali to tak i płaczą tak, jakby kryzys lat 30 był małym pryszczem.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...