Polskie płyty Hip-Hopowe warte uwagi #1
Chociaż wpis muzyczny gościł tutaj stosunkowo niedawno, piszę kolejny bo tak czy inaczej- Jest ich tu mało a tylko muzyka łączy graczy i innych odwiedzających bloga
Kończąc wstęp chciałbym opowiedzieć wam o jednych z ciekawszych polskich płyt Hip- Hopowych, wiadomo że najbardziej polecam klasyki takie jak Alboom, Księga Tajemnicza. Prolog. czy Kinematografia ale Liroy nie wydał płyty od dawna a Magik nie żyje więc trzeba iść do przodu i porozmawiać chwilę o tych nowoczesnych płytkach.
Abradabing
Myślę że nazwa płyty wskazuje na to kto jest autorem krążka
Dodatkowo powiem że skrecze robił znany (jak dla mnie) DJ Feel-X a dlaczego znany? Współpracował również od samego początku do końca z Kalibrem 44 i Abradabem.
Produkcję zapewnił Adam OSTRowski potocznie zwany ostrym
Teraz może trochę więcej o samych piosenkach na płycie, chyba wszystkie są utrzymane w bardzo wesołym klimacie co można zobaczyć choćby w tym kawałku:
Nie powiecie chyba że jest to kawałek ponury
Chociaż powiedziałem że w produkcji brali udział DJ Feel-X i OSTRy nie znaczy to że tylko oni.
Chociaż mieli największy wkład (po Abradabie ;p) w tej piosence bardzo pomógł też GrubSon:
Ale nie tylko GrubSon! Swoją drogą pół śląskiej sceny Hip- Hopowej wystąpiło... szkoda że tylko na teledysku:
12 Comments
Recommended Comments