Jump to content
  • entries
    19
  • comments
    125
  • views
    48,268

Rayman 3 okiem Prof.S.Jonalistów #3


pikaz512

1,019 views

 Share

Witam dziś opowiem wam o kolejnej gierce typu:

-Zróbmy grę w, której nie ma nic mądrego i postawmy na masakrę!

-Ok, ale czy to się sprzeda i nie będzie żadnej szkody?

-Nie gra się na stówę sprzeda w końcu ta ziemia jest pełna psycholi, a szkody nikogo nie obchodzą liczą się pieniądze! Buahahahahhahahha!

Okej to zaczynamy. Z początku dam małe przedstawienie gry, mamy tu bowiem produkt skrajne dziwny (dziwny w stopniu negatywnym), który jest już trzecią częścią o przygodach stwora z dzieciencych koszmarów (coś ala Freddy z filmu "Koszmar z Ulicy Wiązów"), a mianowice Raymana. Pewnie zapytacie czym ta część różni się od poprzednich skrajnie głupich gierek z Raymanem w roli głównej, mogę odpowiedzieć od razu jest o wiele głupsza, brutalniejsza itp. Nie wierzycie mi na słowo, bardzo proszę ściągnijcie sobię za darmo i legalnie demko tej oto gry, bowiem pierwsze zadanie jakie gra przed nami stawia to odnalezienie rąk głównego bohatera, które w okropny sposób zostały oderwane przez jego przyjaciela Globoksa (seria filmów "Halloween" pod względem brutalności wysiada). To co przed chwilą opisałem to jeszcze nic, bowiem później jak to w grach kontrowersyjnych bywa mamy kanibalizm bo znowu Globoks (jest On gorszy od Jansona z kolejnego filmidła pt. "Piątek 13") coś fiksuje i połyka żywcem Andre wroga Raymana, którego później starają się wyciągnąć Globoksowi z brzucha bo przeżył to łyknięcie, a w wyciągnięciu go pomagają fałszywi lekarze. O co biega??? Myślicie gorzej być nie może, i tu was mam może być uwierzcie. Gorzej jest dlatego, że gra później jest na tyle głupia, że wspomniany kilkukrotnie już Globoksa za pierwszym razem nauczył się pływać, tak drodzy rodzice idzcie i wrzucajcie swoje dzieci do wody, na pewno nie utoną. Oczywiście w grze jest o milion więcej sytuacji dla jakiś [beep] gdyż są tu faceci którzy cytuję: "Idę sobie przypudrować nosek" czy sytuacja gdy Rayman wpada na pewną Panią w WC. Tyle o wadach, zacznijmy o plusach, których jest tyle co nic, a mianowice sympatyczna dla oka grafika, dla niektórych możliwe iż humor. Tak oto drodzy czytacze dochodzimy do końca tej oto głupkowatej recenzji na głupkowatym wpisie liczę, że się podobało wink.gif

Plusy:

-Grafika

-Dla niektórych humor...

Minusy:

-...a dla niektórych również humor

-Brutalność

-Jak co tak głupiego można było wydać (Tak to pytanie do was)?

-Globoks bez niego byłoby przynajmniej nieco mądrzej

Ocena końcowa: 2+/10!

Poniżej galeria:

rayman3pc_002-large.jpg1278705822_05.jpg

 Share

9 Comments


Recommended Comments

Strasznie słabe, nie wiem czy jest sens tworzyć w ogóle takie teksty. Chyba, że znalazłeś to w jakiejś gazecie, mógłbyś wtedy podpisać to imieniem i nazwiskiem twórcy.

Link to comment

Lol... Rayman 2 i 3 to najlepsze gry z serii. A ty oceniasz 3 w tak kiepski sposób? Mówie tu o jakości recenzji. :down: Jeśli ta recenzja miała mieć znamiona śmiesznej lub ironicznej to nie wyszło.

-Brutalność

:trollface::pokerglass::rage::pokerface::eyes::cheesy:

-Jak co tak głupiego można było wydać (Tak to pytanie do was)?

WARA OD RAYMANA! :nuke:

PS. To gra mojego dzieciństwa, a ta fabuła jest wspaniała :trollface:

Link to comment

Spokojnie Panowie, ta recenzja to taki głupkowaty żart w dzieciństwie sam w to długo grałem, i gra jest świetna tu chciałem tylko pokazać jak oceniają gry ci, którzy na nich się nie znają (np. Ja :) ) dlatego to było słabe, mam nadzieję iż nie traktowaliście tego poważnie. Ja wbiłem sobie setnego komentarz :wink:

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...