Jump to content

Moja Tura!

  • entries
    143
  • comments
    1,886
  • views
    78,084

Ale się zeszło


Turambar

308 views

 Share

Heh, właśnie zorientowałem się, że w świecie gier minęły lata świetlne od czasu, kiedy ostatnio byłem na bieżąco. Jak byłem młodszy (i nie miałem jeszcze kompa) lubiłem sobie poczytać czasopisma o grach. Tytułów nie pamiętam... Potem kupiłem kompa i zacząłem dość często nabywać CDA :) No ale potem częstotliwość zaczęła spadać i ostatnie kupiłem wtedy jak dawali Gothica 2 + NK. Moglibyście pokrótce opisać jak zmieniły się gry?

 Share

12 Comments


Recommended Comments

Ostatnio na bieżąco byłem gdzieś rok po Tobie, czyli gdzieś 7 lat pH (po narodzinach Hrabcia). Zmieniły się przede wszystkim monitory, które pokazują dalsze miejsca lepiej niż bliższe.

Link to comment

- dodano tryb casual mode (np. Bayonetta - można przejść CAŁĄ grę korzystając z 1 kciuka)

- hiper-mega-odlot-utra High Definition 800 Hz graphics (np. Crysis 2... który jest brzydszy od Crysisa 1 :P - podziękuj konsolom)

- grę można przejść na 2496 sposobów (Wiedźmin 3), korzystać z bazyliarda broni (Borderlands 2)

- gry stały się interaktywnymi filmami z zapierająca dech w piersi(ach) grafiką (Modern Warfare 3), oskryptowane dla zapewnienia najwyższych doznań (ocb?!)

- pojawił się System Osłon 2.0 (można chować się za przeszkodami, przeszkody da się zniszczyć kopniakiem i nabojami, ale już podłogi, ścian, innych przedmiotów nie - to pewnie celowy zabieg twórców, żeby nie 'zniszczyć' całej gry)

- jest DirectX12 obsługujący koniugację - nie mylić z koniunkcją (rozszerzona teselacja), ale gry będą go obsługiwały tylko wtedy, gdy będziesz miał Radeona XD8990 z 4GB RAMu za jedyne 6.000 zł (możliwe raty [0%] 24x 389,99 zł), bo te niszowe karty za 300 zł obsługujące DirectX12 nadają się tylko do prac bjurowych

Ufff... to tyle.

Link to comment

Ja tez już od paru lat jestem poza branża, a gdy czasem zajrzę na jakiś serwis gropodobny, to 3/4 tytułów znam, tylko cyferki sie przy nich zwiększają. Jedynie gry z CDA to w 90% przypadków dla mnie zupełne no-name'y

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...