Jump to content
  • entries
    168
  • comments
    728
  • views
    73,178

Welcoming... czy jakoś tak


Veldrash

550 views

 Share

Witajcie, cześć i czołem. Spytacie skąd się wziąłem...?

I tutaj właśnie, w celu poprawności politycznej, przejdę do bardziej właściwej części owego wpisu, gdyż ze względu na fakt bycia człowiekiem odpowiedź na powyższe pytanie mogłaby zostać uznana za wulgarną... Ale mniejsza o to.

Przypomniał mi się dialog z Sama i Maxa:

Gdzie ten mały trzyma pistolet?

Lepiej tego nie wiedzieć...

Jestem Veldrash i tak jak wy wszyscy, nie mam gdzie indziej spędzać czasu, jak na forum. Posiadam własnego bloga, gdzie w zasadzie nic nie piszę, tak więc do pary (parzyste wyglądają lepiej) postanowiłem dołączyć niepisanie tutaj ("niepisanie"?!). Tak czy inaczej - jeśli znajdę czas na pisanie tutaj, to postaram się napisać coś, czego jeszcze nie było, dodając temu miejscu swoisty powiew świeżości (no, pochwalam to)... lub jej przeciwieństwa (ke?!) - to już ocenicie sami.

Dodatkowo ZAPEWNIAM wszystkich, którzy jeszcze mieli nadzieję - postaram się jak najskuteczniej jeszcze bardziej zdewastować reputację istniejących już perełek bloga Markosa (<wypina pierś trzy metry przed siebie i przyjmuje pozycję napoleońską>- No to jesteś szerszy niż wyższy... nie zazdroszczę... :P)... KoNcIk KóLiNaRnY pójdzie chyba na pierwszy ogień, że tak powiem. Veldrash Okrasa nadchodzi! Tia... Przynajmniej nie będzie pieczonego mnie, ufff... Chociaż, jak sobie pomyślę o niektórych pomysłach Velda, to mam wrażenie, że powinien mieć dożywotni zakaz dotykania noża... (zakaz na niego patrzenia chyba też... ponoć wyobraźnia też potrafi być niebezpieczna ;])

To w gruncie rzeczy tyle, jeśli chodzi o takie "malusie" introduction.

Z pozdrowieniami do całej forumowej konfraterni (ale fajnie to brzmi!),

Veldrash.

 Share

5 Comments


Recommended Comments

Hmm... dlatego jest jeszcze ciemna. ;] Wszak nie bez powodu są różne kolory czcionek i nie bez powodu różne skórki - ja i Markos stosujemy "ciemny podkład" i na nim wszystko widać idealnie. Tyle w tym temacie.

Link to comment
Przecudnie czyta się tego bloga na jasnej skórce :F

Wg mnie ciemna skórka wygląda lepiej. Pomijając już fakt, że jest skórką domyślną i bardziej pasującą do layoutu strony głównej CD-Action... Jeśli przeszkadza Ci kolor biały użyty w tekście możesz - co nie jest ani zbyt trudne, ani zbyt wymagające - zaznaczyć ten tekst, jeśli już koniecznie nie masz ochoty na (choćby tymczasową) zmianę skórki. Jestem przekonany, że po zaznaczeniu - czy to myszką, czy przytrzymanym shiftem - niewidocznego w inny sposób tekstu, nagle... będziesz w stanie go ujrzeć!

Link to comment

Traci wygląd? Aż sam sprawdzę jak to wygląda na białej skórce...

EDIT: Tak to cała niemal strona wygląda masakrycznie... Jak dla mnie naprawdę lepiej wygląda nie tylko forum, ale i właśnie blog, na skórce ciemnej. Ale masz rację, nie ma się po co sprzeczać.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...