Jump to content
  • entries
    47
  • comments
    139
  • views
    45,438

FRUGO powraca !


Rorschach

459 views

 Share

Czemu robię akurat taki wpis ? Po pierwsze, z braku czasu, zjadanego przez zajęcia na studiach, nie piszę już jakiś czas mimo chęci trzymania się nakreślonego planu. Po drugie - jest to istotna informacja z punktu widzenia "old school" i wszystkich pamiętających przełom lat 90/00. Robię tu też darmową reklamę tej marce, ale czasami mogę zrobić wyjątek. Panie i panowie - soki Frugo wracają na rynek. Już jutro tj. 12 czerwca, na krakowskim rynku pojawi się premiera kampanii reklamowej, a w ciągu kilku tygodni na półki w sklepach w całej Polsce trafią butelki Frugo. Jak podaje obecny jego właściciel, a jest nim Foodcare, receptury zostały wiernie odtworzone a kapsle i butelki będą takie jak kiedyś. Zatem, no to Frugo ! (oby tylko ceny były rozsądne)

 Share

5 Comments


Recommended Comments

Panie i panowie - soki Frugo wracają na rynek.

Raczej w końcu zaczynają reklamować FRUGO, bo on nie zniknął z rynku. Można go cały czas było dostać w niektórych marketach.

Link to comment
Raczej w końcu zaczynają reklamować FRUGO, bo on nie zniknął z rynku. Można go cały czas było dostać w niektórych marketach.

Fakt, były, lecz w ograniczonych ilościach i nie wszędzie. Wszystko przez perturbacje po upadłości firmy, która miała prawa do całej marki. Zostały one odkupione w 2009 roku przez inną firmę, od syndyka masy upadłościowej, ale dopiero teraz następuje reaktywacja w pełnym tego słowa znaczeniu, po kupnie marki w tym roku przez Foodcare.

Link to comment

A ja dodam, że FRUGO już sprzedają w jednej z krakowskich cukierni w dwóch smakach: czarnym i pomarańczowym. Polecam zajrzeć na stronę: www.facebook.com/frugowroc

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...