Jump to content
  • entries
    2
  • comments
    4
  • views
    1,299

Zmiany


Casioner

219 views

 Share

Po jakże długiej nieobecności postanowiłem w końcu zaglądnąć na ?stare śmieci?, poczytać ciut fora, newsy i zagrać jakąś szybką rundę w plemionach*.

Wiele ciężkich minut upłynęło zanim uporałem się z Questem: ?Your Account Login?... ale kiedy już to nastąpiło z wielkim ?bananem? na twarzy zacząłem przeglądać forum [CDA rzecz jasna ;)]. Gdy już sobie tak czytałem coś mnie naszło aby zobaczyć moje staruńkie posty... z sekundy na sekundę, ten szczery uśmiech opuszczał moją twarz.* Jak patrzyłem na te literówki, zerową interpunkcję, tą tępotę jaką sobą reprezentowałem to aż mnie teraz krew nagła zalewa. A wiecie co najbardziej boli? A to, że to nie było wcale tak dawno temu, może rok? I przecież nadal nie wiem czy nie piszę tak samo?

Do czego tak dokładnie zmierzam, spróbuję to dość zwięźle i zrozumiale wytłumaczyć, na przykładzie takiego oto pytania: Czy nigdy rodzice, dziadkowie, opiekunowie nie wspominali Wam, że gdy starsi będziemy to zrozumiemy? Inaczej na coś będziemy spoglądać, inaczej postrzegać? Zrozumiemy nasze stare błędy? Ja w końcu zauważyłem, że to rzeczywiście prawda, kiedy z tak wielkim obrzydzeniem czytałem moje stare posty zrozumiałem, że po roku zmieniłem choćby tą nie wielką cząstkę na plus i staram się pisać lepiej, ciekawiej, bez błędnie, ładnie i składnie.. tylko czy po kolejnym miesiącu... trzech... sześciu... znów nie będę dostrzegał tej tępoty w moich aktualnych tekstach? Cóż przekonamy się.

Mój pierwszy wpis, mam nadzieję, że nie ostatni ;)

(*) Bo jak się abonament w WoW-ie skończy to nagle mamy czas na wszystko ;D

(*) Casioner - nowe konto :P

 Share

2 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...