Jump to content
  • entries
    69
  • comments
    112
  • views
    90,948

Chłopak czy dziewczyna czyli ciekawy sposób na szkolną komedię - "Prunus Girl"


Gavron88

1,011 views

 Share

Prunus_Girl.jpg

Witam serdecznie. Dzisiejszy wpis dotyczyć będzie typowej szkolnej komedii z elementami romansu... a może nie? Główny bohater - Maki, przy tablicy wyników egzaminów do liceum spotyka Aikawa Kizunę, piękną dziewczynę w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Typowy scenariusz typowego romansidła - przez jakieś pół strony. Potem podczas przedstawiania się klasie owa dziewczyna uroczyście oświadcza iż jest... chłopakiem. I tu zaczynają się schody - Aizawa ubiera się w damskie ciuchy, urodą bije niejedną przedstawicielkę płci pięknej. Jest popularna zarówno wśród chłopaków jak i dziewczyn, ponieważ pomimo deklaracji iż jest chłopakiem nikt nie ma do tego całkowitej pewności (praktycznie wszyscy mają w związku z tym wątpliwości, które pogłębia sama Aizawa, która nie neguje swojej przynależności do płci pięknej). Pomimo tego Aizawa i Maki zostają dobrymi przyjaciółmi. Tutaj wchodzi wątek komediowy, ponieważ Kizuna uwielbia igrać z Makim, zachowując się czasem jak chłopak, czasem jak dziewczyna.

prunusgirldramacdtitulo.jpg

Po lewej - Maki, po prawej - Aizawa

Autorem serii jest Tomoki Matsumoto, a manga wydawana jest od roku 2009 (czyli całkiem jeszcze świerza). Do tej pory w Japonii ukazały się 3 tomy tej ciekawej pozycji.

Osobiście serią tą jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i z niecierpliwością będę wyczekiwał kolejnych rozdziałów tej mangi.

 Share

2 Comments


Recommended Comments

Znaczenie symbolicznego zachwiania i niepewności własnej seksualności oraz jej obustronności, po dogłębnej analizie, prowadzi do wnioski że Japończycy Wciąż Są Dziwni.

To nie znaczy źle ;) ale na mangę raczej się nie skuszę

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...