Jump to content
  • entries
    3
  • comments
    8
  • views
    2,642

Parę słów na dobry początek.


MikeX69

213 views

 Share

Czyś Wam - jak to zwykli mawiać w moim byłym już LO. Zdecydowałem się na prowadzenie tego bloga, by dzielić się z Wami wrażeniami z gier, w które aktualnie gram/będę grał. Nie oczekujcie jednak, że będą tu pojawiały się same nowości - często gram w gry, które wyszły rok, dwa lata temu. Niemniej jednak uważam, że czasem fajnie jest powspominać starsze gry czy też podyskutować na ich temat, a niektórych być może i zachęcić do zakupu danego tytułu - zwłaszcza teraz, gdy panuje trend na wydawanie gier seriami (Call of Duty, God of War, Assassin's Creed - przykłady można mnożyć). Mam zamiar również informować tę garstkę osób, która będzie czytała moje wypociny, o ciekawych promocjach związanych z elektroniczną rozrywką. I żeby była jasność - nie mam zamiaru pisać recenzji, a jedynie (jak już wcześniej wspomniałem) wrażenia, odczucia, dotyczące danej gry. Jak mam zamiar zachęcić Was do czytania moich przemyśleń, jakich pełno w sieci? Szczerze? Nie mam takiego zamiaru. Kto będzie chciał - będzie czytał, kto nie - nie będzie. To tyle, jeśli chodzi o wstęp - mojego bloga (jakoś źle mi się kojarzy to słowo :P) uważam za uroczyście otwartego.

Czyś!

PS Bardzo liczę na Waszą krytykę. Mam zamiar podszkolić się w sztuce pisania, więc mam nadzieje, że będziecie mi wypominali wszystkie moje potknięcia.

 Share

4 Comments


Recommended Comments

mam nadzieje, że będziecie mi wypominali wszystkie moje potknięcia.

źle piszesz "cześć"

Specjalnie tak piszę ;D Jak napisałem we wstępie - tak się mówiło w moim LO przez jakiś filmik na YT, którego nie pamiętam ;D

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...