Jump to content

Szuflada

  • entries
    459
  • comments
    3,134
  • views
    215,582

Dżeffo. I mały bonus.


Drangir

594 views

 Share

Czasu. Wciąż. Mało.

Ale żeby nie Umartwiać blogaska wrzucam Wcale Nie Tak Martwe Drzewo Bo Ostatnio Odżyło Ale My Tego Nie Widzieliśmy z natury.

deffo.jpg

Będę jeszcze poprawiał, ale zezdjęcić raczej nie, więc wrzucam w takim stanie.

Ach, i zje... kompozycja obrazka najlepsza nie jest, wiem.

A jako bonus, Sajensfikszynowe miasto z Tego Wpisu. Po drobnych poprawkach i przyciemnieniach.

O, tutaj

PS: Mój aparat nie nadaje się do fotografowania rysków, chyba że ktoś Mądry Fotograficznie da jakąś radę.

PS2: Burdelem aczikowym zajme się później

PS3: Azuranski to leń, Pogawędcast mógł wisieć już tydzień temu

 Share

26 Comments


Recommended CommentsPo przeczytaniu "Okrutne reklamy w okresie świąt Bożego Narodzenia" dochodzę do wniosku, że nie powinieneś już rysować, bo za bardzo ci zazdroszczę :eyes:

Link to comment

No to, jeżeli chodzi o remake, to wygląda bardzo ładnie, ale mam kilka ale. Mogłeś nie zaciemniać, albo od nowa narysować te łańcuchy. Satelita na dachu po prawej ma teraz lepsze cienie od strony wewnętrznej. Okna w tym budynku po prawej (nie tym przy którym parkuje auto) wyglądają teraz o wiele lepiej po dodaniu tych żaluzji, no i nie są tak rozmazane (pewnie to miało robić za jakiś efekt, ale imo brzydkie jest). To niebo w drugiej wersji wygląda dziwnie, ale to tylko moja subiektywna ocena, bo bardziej wole chmurki :3

Tak w ogóle, nie wiem czy pytałem. Uczyłeś się gdzieś rysować, czy to Twój wrodzony talent ?

Link to comment

Rozmazanie było efektem pracy skanera A4 z formatem A3 xP Byłem na kursiku w DK (Zamek we Wrocławiu/Leśnica), ale zamierzam się zapisać już w wakacje na coś... powiedzmy że poważniejszego. Co swoją drogą pisało we wpisie z miastem. Łańcuchy? chodzi o kable?

Link to comment

Zje***eś cieniowanie dwóch postaci na wersji 2.0, za ciemne. No i to niebo, dało by to się przeżyć jakbyś nie uciął tej fajnej wieży. ZA CIEMNE !!!! Poza znacznie lepszym odbiciem obiektów na tym mokrym (?) asfalcie, to większość rzeczy jest gorsza. Drzewko na jakim formacie ? Sam bym takie machnął :P. Dawno ci tak nie pojechałem po rysie :trollface:

PS Acziwy rzeczywiście się popsuły.

Link to comment

@Drangir Nie liczę na to, już dorosłem dawno temu, po prostu rys jest cieńki, jak ten z starożytnym miastem nazistów. Ostatni mój zedytowany post był o żydach i powalił mnie na kolana, wystarczy.

Link to comment

Dwuwymiarowy układ węglowych odcisków na papierze, skonwertowane do postaci cyfrowej aparatem fotograficznym. Jeśli twoje oko zauważa tam Zło powiedz, nie chcę by diabeł się mną interesował :3

Link to comment

oceniam na 1 godzine i 10-15 minut, bo zajęcia trwają 1.5h, a najpierw musieliśmy znaleźć. Nie mam jeszcze takiej umiejętności żeby machnąć to ot tak, ale ćwiczyć trzeba.

Link to comment

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...