Jump to content
  • entries
    31
  • comments
    321
  • views
    11,871

1000 godzin na Xfire!


sioka

287 views

 Share

Witam, dnia 25 maja 2010 roku, założyłem konto na stronie xfire.com. Jest to komunikator, a zarazem licznik godzin spędzonych przy grach. Od tamtego czasu moje konto naliczyło równe 1000 godzin! Czy to dużo, jak na taki okres czasu? ;)

Zrobiłem spis pięciu gier, które widnieją jako pierwsze w moim profilu.

1. Runes of Magic (194h) - Popularne w Polsce MMORPG, które słynie w naszym kraju tym że jest ono spolszczone, dlatego też wielu graczy w nie gra. Jednak jest też dużo innych powodów. Największym plusem gry jest to, że jst ona klonem World of Warcraft, najsławniejszego MMORPG-a na świecie. Zachęcam wszystkich do gry, ponieważ gra może naprawdę wciągnąć i dawać przy tym mase satysfakcji. (Mój nick w grze: Demix).

2. League of Legends (79h) - Drugie MMO na mojej liście. I znowu wciągające i świetne, zrobiłem sobie długą przerwe od tej gry, ale niedługo zamierzam powrócić. LoL jest oparty na znanych mechanizmach DoTy, czyli moda do Warcrafta III.

3. Dragon Age Początek (56h) - Najlepsza gra świata (przynajmniej dla mnie ;)). Na Xfire widnieje tylko 56 godzin, ponieważ dwa razy przeszedłem tą grę, przed założeniem konta na Xfire. Gra strasznie wciąga, ma świetną fabułe i klimat, a dla fanów starych gier RPG jest w sam raz.

4. Cross Fire (52h) - Dość mało znana sieciowa strzelanka, która nie tylko nazwą przypomina Counter Strike'a (Cross Fire - CF, Counter Strike - CS). Przyjemna gra, która oferuje, przynajmniej dla mnie, więcej od CS-a. Najwajnieszym trybem jest Mutant Mode, tryb, w którym wcielamy się w albo żołnierza, albo w mutanta. Drużyna, która wyeleminuje prziwną wygrywa. (Nick w grze: sioka23).

5. Dragon Age II (46h) - Kontynuacja mojej ulubionej gry. Po DA2 oczekiwałem bardzo dużo, wkurzało mnie gdy przy każdym nowym newsie, hejterzy narzekali na tą grę, nie grając w nią jeszcze... Dla mnie spełnił on moje wymagania, bawiłem się przy nim równie dobrze, jak przy "Początku", nie szkodzi że jest trochę krótszy. Dla mnie i tak pozostanie drugą najlepszą grą świata (patrz: mój profil) :)

Myśle że spodobał Wam się mój spis, podzielcie się swoimi profilami w komentarzach, a jak chcecie zaproście mnie do znajomych na Xfire.

A oto mój profil:

sioka23.png

 Share

15 Comments


Recommended Comments

Kek?

@1 - RoM to szitas w porównaniu z WoWem, nie ma czegoś takiego jak "klon" WoWa, są tylko mniej lub bardziej NIEUDOLNE klony WoWa. Zwróć uwagę ile zrobiłem powtórzeń (klon i WoW) i spójrz na ten akapit :trollface: .

@2 - LoL to nie MMO...

A RoM wygląda prawie jak Metin :P

Link to comment

No właśnie gram w tą grę i jej gatunek to...

Terms commonly used to refer to the Dota genre include but are not limited to "AoS style games", "DotA style games", "DotA based games", "Dota games", "DotA clones", "DotA-Likes", "Action Real-time strategy games", and "Action RTS games". Dota games can also be simply referred to as DOTAs.[3] Riot Games has also been known to use the self-coined term, "Multiplayer Online Battle Arena".

Z wikipedii angielskiej, geniószó.

Tak poza tym, jak można wyznawać wyższość RoMa nad WoWem :pokerglass: ?

Link to comment

MMO oznacza że na jednym świecie gra pierdylion osób, w LoLu są potyczki po 6 czy 10 graczy, więc nie powinno się go zaliczać do MMO - znawca rzekł.

Link to comment

Zawsze mierzę sobie czas, kiedy siedzę na kiblu. Ostatnio wyszło, że już przekroczyłem 1000 godzin!

Prowadząc nieoficjalne statystyki mogę powiedzieć, że:

1. Najczęstrzym rodzajem kloca, jaki się ze mnie wydobywa jest "wieczny surfer" (pływa na fali spłuczki i nie chce utonąć)

2. Na siku starcza mi 3,5 minuty

3. Myję zęby średio 3,432049384 razy dziennie.

Myślę, że mój komentarz jest ciekawszy niż twój wpis.

Link to comment

Okej, zbierałem się prawie dzień, żeby Ci odpowiedzieć. Ja rozumiem, że WoW jest lepszy, ale może niekoniecznie dla Niego. Co prawda mógł palnąć głupote z tym:

Runes of Magic (194h) - Popularne w Polsce MMORPG

Ale i tak zaraz napisał, że WoW jest najsławniejszym MMORPG-iem na ŚWIECIE.

a z resztą

nie będę sie wysilał :C

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...