Jump to content

m4aris

  • entries
    4
  • comments
    13
  • views
    3,038

EVE Online - Część I


bobsonrobson

280 views

 Share

EVE Online jest to gra MMORPG w kosmosie jedyna w swoim rodzaju. Twórcy postawili tu na nie liniowość i otwarty świat, mnogość wyboru i decyzji jak i różnego rodzaju ekwipunku. Nasze działania odbijają się echem po kosmosie, mamy wpływ na każdy aspekt świata gry. Jesteśmy pilotem statku kosmicznego i w takich to statkach przemieszczamy kosmos jest to nasz jedyny środek transportu po między lokacjami w grze. Tworząc postać wymieramy rasę (jest ich 4) i klasę (po 3 na każda rasę) następnie wybieramy wykształcenie i pochodzenie. Te ostatnie dwie opcje są inne dla każdej rasy. Kiedy już z tym się uporamy to czeka na nas bardzo rozbudowany i dokładny edytor postaci. Najlepszy jaki widziałem w grach. Zrezygnowano tutaj z suwaków a rzecz dokładnego ręcznego modelingu twarzy jak i całego ciała. Kolejny etap to oczywiście ubranie naszego bohatera, mamy do wyboru kurtki, koszulki, spodnie, buty. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zapomniano tak że o dodatkach typy kolczyki, blizny, makijaż. Kiedy uporamy się z tworzeniem postaci robimy fotkę która będzie widoczna w interfejsie gracza oraz w panelu czatowym. Zaczynamy grę, mamy do wybory czy chcemy zacząć grę na stacji kosmicznej czy tez w kosmosie. Po pierwszym wejściu w grę może nas przytłoczyć nawał informacji i tabelek ale to tylko pozory że jest to skomplikowane wystarczy dzień na naukę a będziemy grzebać w tabelkach z wprawą. Tak tutaj trzeba porostu dać szanse i przebić się przez te tabeli, gra później staje się bardzo przyjemna. Na początek mamy samouczka są to tabelki które informują nas co do czego służy a następnie kilka misji treningowych. Na tych misjach nauczymy się wykorzystywać dany nam sprzęt jak i mechanikę gry i pozwoli nam poznać trochę kosmosu.

C.D.N

 Share

5 Comments


Recommended Comments

EVE Online jest to gra MMORPG w kosmosie jedyna w swoim rodzaju.

Jeśli to jest gra w kosmosie, to nie można w nią grać na ziemi. Ciekawe, kto więc w nią gra? Kosmici? :huh:

Link to comment
EVE Online jest to gra MMORPG w kosmosie jedyna w swoim rodzaju.

Jeśli to jest gra w kosmosie, to nie można w nią grać na ziemi. Ciekawe, kto więc w nią gra? Kosmici? :huh:

A czemu nie ? :laugh:

Link to comment

Chodziło mi raczej o błąd w zdaniu. Powinno być "jest to gra MMORPG, której akcja dzieje się w kosmosie" lub "jest to kosmiczna gra MMORPG". Pozdrawiam ;)

Link to comment

Dzień na naukę? ARE YOU MAD? Można grać i dwa lata i wszystkiego nie wiedzieć. Ja siedzę w EVE od 2007 i są aspekty gry, których nawet nie liznąłem. Poza tym, co po nauce tabelek? Zanim się nauczysz, jak "fitować" statek tak, by miał ręce i nogi chwila minie ;) Nie zrozumcie mnie źle, grunt to się nie zniechęcać.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...