Jump to content
  • entries
    44
  • comments
    259
  • views
    29,823

UPAŁ! cod bo zombie gramy ludzie! PROBLEM Z RE5 l + promocje w ea classic.


L1zard

406 views

Siemano. Właśnie odżyłem jeżeli chodzi o grę w bo. Nie mówię o singlu i multi ale o zombie. Kurde nawet gdy gra jest trochę poniżej oczekiwań to zombie są naprawdę świetne i mapy naprawdę wymagające! Mam propozycję ci którzy mają BO niech dodają mnie do znajomych na "stimie" (ArmagedoN44) i przy pomocy mikrofonu skila czasu i odrobiny szczęścia uda nam się wytrzaskać 30 lvl. To nie jaja. Z 3 przypadkowymi ludzi bez komunikacji głosowej doszliśmy do 23 rundy. Co prawda jeden wyszedł w ok 19 drugi w 21 lub 22 ale daliśmy radę jedną pocisnąć we 2:) Wiec co? 4 skumanych mikrofonem gadających w jednym języku graczy nie poradzi sobie z 30 rundami? No proszę państwa jakieś żarty:) Mowa oczywiście o kino der toten. W five mam gorsze wyniki ale można grać.

Właśnie dziś obczaiłem że od 9 maja jest promocja w empiku na gry z ea classic,za 3 dyszki można kupić do 22 maja. Jest także vietnam. Więc coś dla mnie:) Ja bym radził brać tą promocję bo ostatnia taka 2 za 1 była w lato. Co prawda tutaj stracimy 10zł jeżeli porównać z 2 za 1 ale co tam. Normalnie kosztuje 5 dych. Więc oszczędzamy 4 dychy a więc można kupić jeszcze jedną grę ( w sumie 3) I mamy gry za 90 zł a bez promocji były by za 150! Szaleństwo!

Ja mam chrapkę na vietnam,crysis max edition,mass effect 2, the orange box i jeszcze kilka. Ograniczę się chyba do 2 max 3 w końcu trzeba zostawić na wakacje:)

No i to tyle.

A i jeszcze takie śmieszne pytanie. Jak wy gracie w to re5? W re4 nie można grać myszką a w re5 niby jest myszka ale ani nie mogę strzelać ani się nią poruszać. A grzebałem w tych ustawieniach. No koszmar jakiś. Ktoś użyczy pomocy?

Sam and max jest spoko mimo iż przygodówki cienko mnie interesują gt legends nie zainstalowane a mythos zainstaluję jak skończę torchlight:)

Bonus. Czy Warszawa czy też nie miasto musi oszczędzać se. No ludzie w kabanach (autobusy) jaki to by nie był nie ma klimy a ludzie pchają się do tych solar(isów) jak nie wiem. Więc ściśnięci wszyscy jedziemy bez klimy w mieście mającym ponad 20 stopni na termometrze. Ach WALCowa kupiła nowe kombajny (autobusy) ma być podwyżka biletów a nie stać jej na to by w autobusach była klima? Ludzie dajcie spokój.

Git malina kończę i do zobaczenia zabijając zombie!!!

4 Comments


Recommended Comments

W RE4 dało się grać myszką , na płytce w CDA był nawet specjalny mod.Mała uwaga nie pisz półslówkami tylko pełnymi zdaniami bo to się kupy nie trzyma ;)

Link to comment

Słuchaj ten pożal się boże mod nie chciał działać. Więc dałem sobie spokój. Wychodzę z założenia że jak nad grą mam się męczyć jak świnia to wolę to olać. Chyba że wybuliłem na to w pytę kasy.

Re5 nie odpalałeś czasem i nie wiesz jak tą myszkę przywrócić do życia?

Link to comment

RE4 i RE5 w obu grach używasz myszki do RE4 był mod który działa a w RE5 gram z Druciakiem Co-op'a. Jakim cudem ci myszka nie działa ?

Link to comment

Sam nie wiem. Myszka jest podłączona i jakiego kolwiek ustawienia bym nie wybrał ta myszka nie działa. Trzeba jakoś wybrać kontroler klawa i myszka w opcjach? To powinno być automatycznie przydzielone skoro mam podłączoną klawę i mychę. Sam nie wiem czemu tak się dzieje.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...