Jump to content
  • entries
    2
  • comments
    5
  • views
    1,013

Każdy szuka swego miejsca w świecie


zako95

496 views

 Share

Naszło mnie teraz i tutaj na pewną refleksje i kilka przemyśleń. W otaczającym mnie świecie zauważyłem kilka dość dziwnych tendencji. Wielu ludzi jest wyśmiewanych za to, że próbują się odnaleźć w tej brutalnej rzeczywistości. Próbują znaleźć ludzi, którzy ich zrozumieją, czasem nawet znajdują, ale spotyka się to z odzewem nic nie znaczącej, a jednak denerwującej społeczności, czy to klasowej, czy w pracy, że można w ogóle znać taką osobę. ''Kultura konsumpcji'' miesza z błotem wszystko co inne, nie pasujące do nich, albo zagrażające ich chęci władzy i pieniędzy. W ten sposób świat nie stanie się lepszy, warto się czasem poświęcić, zagryźć język i nie obrażać innych, bo ta osoba ma też uczucia. NIKT nie lubi być poniżany. Czasem się o tym zapomina. Żyj i daj żyć innym. Wolność jednego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna drugiego. Nie zmieniajmy tego. Ktoś kiedyś powiedział, że życie polega na prowadzeniu do tego, żeby następne pokolenia miały lepsze życie.

Nie każdy potrafi żyć według jakichś norm moralnych, ale każdy ma uczucia. Nie każdy je okazuje, fakt. Cóż począć. Taki już ten los. Nikt nie wie, co będzie jutro, ale każdy może je uczynić lepszym.

 Share

4 Comments


Recommended Comments

@raven_amanha

Wystarczająco konkretne. Po prostu faktycznie ludzie są jacy są :/ Przez to właśnie każdy boi się wyłamać, czyli jak ktoś jest już oryginalny to od razu jest wyśmiany itp. Ehh, życie :/

Link to comment

Stary jak chcesz zobaczyć przykład na life is brutal to popatrz chociażby na... moją twarz xD. A tak serio sam dużo razy dostałem w tyłek ze względu na to jaki byłem. Jedyne co możesz zrobić to dalej dumnie kroczyć przez życie nie bacząc na fakt iż komuś nie pasuję twój wygląd czy sposób bycia. Pozostań zawsze sobą a w końcu znajdziesz ludzi którym będzie na Tobie naprawdę zależało.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...