Jump to content
  • entries
    109
  • comments
    1,035
  • views
    96,629

Współczesne dysko vol.4

Sign in to follow this  
SanchoPansa

641 views

W sobotę byłem. Zazwyczaj trzymam się z daleka od takich miejsc, ale dałem się namówić. Myślałem, że może coś poderwę, tak, jak robią to ponoć moi koledzy. Starannie wystylizowałem włosy, ubrałem się w najlepszy ciuch i poszedłem na dysko.

Więc wchodzę do środka. Głuche dudnienie, które przed chwilą atakowało uszy, zmienia się we wściekły łomot...

Już tu kiedyś byłem. Ale to miejsce zmieniło się z podrzędnej hulajbudy na kawałek naprawdę dobrej imprezy. Niezła muzyka, trochę bardziej cywilizowane towarzystwo. Może to właśnie tu poznam pannę, którą będę mógł przedstawić rodzinie, a nie tylko zapraszać ją do mojego obskurnego akademika na "film".

Ludzie dzielą się na tych, którzy dobrze bawią się bez znieczulacza, i na normalnych. Będąc - przynajmniej w swoim mniemaniu - normalny, udałem się do baru.

Na obserwacji nietrzeźwych twarzy w kolejce spędziłem następne 15 minut. I kiedy miałem już składać zamówienie poszczęściło mi się. Ktoś "wepchnął" się przede mnie.

Była to blondynka o naprawdę ciekawej aparycji. Tego wieczora naprawdę miałem szczęście, taka sytuacja to idealna okazja do nawiązania nowej znajomości. Żeby było jeszcze lepiej, dziewczyna sama zaczęła rozmowę, uśmiechając się niewinnie.

Rozmowa toczyła się mile. Okazało się, że to głód nikotynowy zmusił ją do takiego zachowania przy barze. Przynajmniej ona tak twierdziła.

Przy całym ogromie minusów, jakie niewątpliwie posiadają palące dziewczyny, jest jeden mały plusik. Żeby zapalić, muszą wyjść do miejsca, gdzie jest dużo ciszej i kameralniej, niż na dyskotekowych salach. A w takich warunkach dużo łatwiej nawiązać bliższy kontakt.

cdnn.

Sign in to follow this  


16 Comments


Recommended Comments

@Ludzie dzielą się na tych, którzy dobrze bawią się bez znieczulacza, i na normalnych. Będąc - przynajmniej w swoim mniemaniu - normalny, udałem się do baru.

mistrzostwo! :D

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...