Jump to content
  • entries
    31
  • comments
    321
  • views
    11,871

Najlepsze gry z serii LEGO


sioka

239 views

 Share

Witam, jest to zestawienie trzech moich ulubionych gier z serii LEGO, mam nadzieje że się Wam spodoba :)

LEGO Star Wars

legostarwarsi.jpg

1. LEGO Star Wars - Pierwsza gra z serii i zarazem najlepsza (przynajmniej dla mnie ;)). Jak nazwa wskazuje akcja dzieje się w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gra obejmuje trzy pierwsze części filmu, czyli "Mroczne Widmo", "Atak Klonów" i "Zemsta Sithów". A więc w grze wcielimy się w takie postacie jak: Anakin Skywalker (wygląda inaczej w każdej części), Obi Wan Kenobi, czy Yoda. W grze mamy do wyboru, którą część chcemy rozegrać, a więc nie musimy przechodzić gry po kolei. Graficznie gra prezentuje się świetnie, wątpie żeby kiedykolwiek taka grafika się zestarzała. Ale i tak porównując LEGO Star Wars do np. LEGO Batman, widać ogromną różnice, w tym drugim wszystko jest o wiele ładniejsze.

LEGO Star Wars III The Clone Wars

legostarwarsiiitheclonev.jpg

2. LEGO Star Wars III The Clone Wars - Najnowsza gra z serii. Wzoruje się ona na serialu o tym samym tytule. W grze poznamy poczynania bohaterów z pierwszych trzech sezonów serialu, a więc będziemy walczyć z Hrabią Dooku, Generałem Greviosem i Asajj Ventress. Historia rozgrywa się między drugą, a trzecią częścią filmu. Jako główna baza, między misjami, służy nam statek republiki, w którym odblokowujemy pomieszczenie "złotymi klockami", które zdobywamy m.in. za przechodzenie misji.

LEGO Batman

legobatmanwallpaper1280.jpg

3. LEGO Batman - Najładniejsza według mnie odsłona cyklu. Tym razem pod lupę twórcy wzięli bohatera komiksów od DC Komiks, Batmana i łotrów, którzy z nim występują, m.in. Joker, Człowiek Zagadka, Dwie Twarze i inni. Jak już wspominałem, ta część jest najładniejsza ze wszystkich innych z serii LEGO. Ważną role odgrywa tu oświetlenie, większość misji rozgrywamy w nocy, gdzie światła odgrywają ważną role. Odbicia w kałużach, lub inne efekty wyglądają świetnie, a dodatkowego klimatu całości dodaje to że, prawie w każdej misji towarzyszy nam deszcz.

 Share

11 Comments


Recommended Comments

Najładniejsza? Przecie one wszystkie tak samo wyglądają. Najlepsza jak dla mnie jest LEGO Harry Potter, bo jako jedyna motywowała mnie do ukończenia jej w 100%. Spodobało mi się też demo Piratów z Karaibów. Dobre było też Star Wars The Complete Saga i pocinanie z kumplem w co-op.

Link to comment

Gdzie te czasy, kiedy LEGO firmowało różne gry swoją nazwą, a nie jedną z licznymi sequelami. Gdzie LEGO Racers, Rock Raiders, Island itp.?

Link to comment
Gdzie te czasy, kiedy LEGO firmowało różne gry swoją nazwą, a nie jedną z licznymi sequelami. Gdzie LEGO Racers, Rock Raiders, Island itp.?

Niedawno powstało LEGO Universe, ale coś cicho o nim, więc chyba mało osób w to gra :/

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...