Jump to content
  • entries
    278
  • comments
    4,642
  • views
    200,202

Paranoja?


Castiel

333 views

 Share

662314-7995419-317-238.jpg

Wisła zawiesza Łobodzińskiego, Zagłębie Stasiaka i Bartczaka, a Piszczek zastanawia się nad rezygnacją z gry w reprezentacji. Wszystko przez oskarżenie tych piłkarzy razem z kilkoma innymi o udział w korupcji. O całej aferze napisano już tyle, że wystarczy, więc przejdę do sedna. Każdy wie jak bardzo przeżarta rakiem korupcji była (jest??) polska rzeczywistość piłkarska i tylko głupi łudzi się, że byli dobrzy i źli. Byli po prostu ci, których złapano i tacy na których oficjalnie nic nie ma. Kto chciał grać, pracować w tym środowisku musiał mieć z tym bagnem jakiś kontakt. Dlatego śmieszne jest, ze teraz w Zagłębiu, które przecież zostało karnie zdegradowane teraz robią pokazową czystkę. A czy w Wiśle nie zdawali sobie sprawy, że ściągają zawodnika z klubu oskarżonego o niecne czyny? Tak naprawdę trzeba by zawiesić, zdegradować, skazać całe towarzystwo, bo nie ma niewinnych, są tylko niezłapani. Jeśli naszą piłkę stać na to żeby jeden z lepszych bocznych obrońców w Bundeslidze przestał grać w reprezentacji to proszę bardzo. Zwolnijmy Smude, bo pracował z Widzewie i Zagłębiu, zawieśmy połowę piłkarzy ekstraklasy i nakupujmy trzeci sort zagranicznych grajków, ale czy to pomoże polskiej piłce? Nie sądzę. Najpierw każdy udawał, że korupcja nie miała miejsca, teraz każdy chce być na siłę czysty, nie popadajmy ze skrajności w skrajność, bo będzie jeszcze gorzej niż jest.

 Share

6 Comments


Recommended Comments

Jak Piszczek odejdzie z kadry, to dopiero ciekawe rzeczy będą się na EURO działy... Trzeba będzie liczyć na cuda, aby nie skończyć trzech meczy z bilansem bramkowym np. 0:12.

Link to comment

Ale strata że Wojciech "jeden zwód i ch*j" "Łobodziński nie będzie grał. Łahahaha.

PS. Zmniejsz link na kanał YT, albo zrób odnośnik, bo ciasno tutaj.

Link to comment

Niestety uczciwi ludzie to dziś wyjątki, a inni (ci bardziej cwani, oficjalnie zwani

"zaradnymi osobami") na nich jeszcze powiedzą, że są nieprzystosowani do życia.

Link to comment

Wlepić im wszystkim karę i to nie w zawiasach, to się człowiek oduczy raz na zawsze. Może i zbyt radykalny pogląd, ale nie róbmy z piłkarzy lepszych ludzi od lekarzy czy policjantów... (Tak Jackowi Zielińskiemu też, jak wszyscy to wszyscy :P)

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...