Jump to content
  • entries
    17
  • comments
    224
  • views
    13,885

Recenzja GTA 3


mati2210

1,471 views

 Share

Recenzja GTA III

W czasie zabawy będziemy sterowali niemową ? Claudem Speedem. Przez cały czas trwania rozgrywki nie wiadomo jak nasz bohater ma na imię, także nie usłyszymy od niego ani jednego słówka. Nazwę naszego bohatera poznamy w GTA San Andreas.

gta_3_arrest1.jpeg

Gra rozpoczyna się, gdy 3 złodzieji Claude, Catalina i trzeci, bezimienny rabuś, chcieli obrobić bank. Udało im się, lecz Catalina zdradziła swoich 2 wspólników i jednego zabiła, a Clauda postrzeliła. Tuż po postrzeleniu Claude z sądu zostaje przeniesiony do więzienia. W drodze do paki ludzie Clauda przejeli Konwojowóz policyjny i uwolnili wszystkich. Gdy złodzieje uciekali Claude zorientował się, że na moście jest bomba, nic nie zdążył zrobić gdyż ona wybuchła i rozwaliła połowę mostu. Po wybuchu 8 ? ball każe ci jechać do starego magazynu ( później dom Clauda ) i zmienić więzienne stroje. Gdy zmienimy łachy, proponuje ci abyś go podwiózł do klubu Luigiego Goterelliego. Luigi przyjmie Clauda do ekipy w zamian za to że Claude zabierze jego króliczka ? Misty spod kliniki. Gra jak na tamte czasy jest NUMEREM 1. Przechodni są różnorodni ( choć często widzę 2 takie same postacie obok siebie) . Zapewne GTA 3 było w tamtych czasach drogie czyli jakieś 198,90, i na topie. W grze jest wiele misji pobocznych głównych i specjalnych. Bohater może się przemieszczać po 3 wyspach które się od siebie różnią. Niestety producenci gry GTA 3 nie pomyśleli o tym aby postać mogła kupować mieszkania. Tak zgadza się, w grze nie wolno kupować mieszkań ani żadnych tego typu rzeczy (jedyne co można kupić to broń ) . Misje poboczne, specjalne i obowiązkowe są nie tylko ciekawe, inne i fajne ale także pochłoną gracza na min.20/25 godzin. Jest dużo rodzai aut, spotkamy od auta Idaho do dużych czołgów.

Plusy

+ Grafika (jak na tamte czasy )

+ Świat 3D

+ Misje

Minusy

- Błędy w grze

Ocena 6.5/10

To tyle ile chciałem wam opowiedzieć o tej grze, wiem wiem nie rozpisałem się ale jakoś tak dziś jestem zamulony przepraszam.

Korekta - Gierkoman

 Share

26 Comments


Recommended Comments1 połowa recki to praktycznie sam opis początku rozgrywki więc słabo. Chociaż 2 połowa już daje rade. I weź napisz coś więcej o grafice i coś o muzyce itp.

Link to comment

wiecie co mnie tak odpowiada wiem że krótka ta recenzja ale jak cośpoprawie tu dopisze to zajmie mi to dużo czasu a jeszcze muszę autocharakterystykę napisać i sprawozdanie z rekolekcji :D więc jak nie zapomne to poprawie jutro.

Link to comment

Wiesz co? Poprawianie recenzji to głupi pomysł (wiem po sobie).

Radzę Ci nie poprawiać, tylko zrobić porządną reckę, w takim schemacie

jak Tobie napisałem.

Link to comment

Buahaha, ciekawa dyskusja się wywiązuje <lol2>

stworzyłem to dla innych czytelników

opisz Twoich czytelników, pośmiejmy się :D

albo raczej Panie sik w mig

Nie nadążam za tą dzisiejszą podstawówką i jej "młodocianym pr0-el0-slangiem ;)

Link to comment

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...