Jump to content

CD-ALBERT

  • entries
    3
  • comments
    14
  • views
    3,693

Recenzja Call of Juarez Więzy Krwi


albert97

231 views

 Share

Call of Juarez Więzy Krwi to gra stworzona przez Techland ? twórcę takich gier jak Chrome czy pierwszego COJ?a. Gra została wydana przez Ubisoft.

Jest to strzelanka FPS, której akcja dzieje się na Dzikim Zachodzie, częściowo w Meksyku. COJ 2 ma bardzo ładną grafikę, na krajobrazy dzikiego zachodu można patrzeć i patrzeć? Zdarzają się nieliczne błędy, ale o tym później.

Gra posiada rozbudowaną fabułę. Dwóch głównych bohaterów ? Ray i Thomas McCall uczestniczą w wojnie secesyjnej. Są po stronie południowców. W końcu dezerterują by ocalić rodzinny dom, ale ich dowódca pułkownik Barnsby nie zamierza tego tak zostawić ? ściga ich, nawet po zakończeniu wojny. Ray i Thomas wracają do domu i razem z młodszym bratem ? Wiliamem uciekają przed pułkownikiem. I tak się to zaczęło? Nie będę opowiadał całej historii, bo nie o to chodzi.

Call of Juarez Więzy Krwi jest jedną z moich ulubionych gier nie dlatego, że stworzyli ją Polacy, tylko dlatego że COJ 2 daje wielką frajdę ? wiele broni np. rewolwery, gatling, łuk, itd., muzyka pasuje bardzo do klimatu dzikiego zachodu i innych terenów przez, które przechodzimy(nie zostawiając nikogo przy życiu), grafika cudna jak już mówiłem, pojedynki, hm... pojedynki mi się najbardziej podobają.

coj2.jpg

Wróćmy do błędów ? czasem przy wychylaniu się broń wchodzi w obiekt, za którego się wychylamy, np. muru czy skrzyni.

Gra oprócz singla posiada multiplayera. Multi w Call of Juarez Więzy Krwi jest rozbudowane i można grać długimi godzinami. W multi są różnego rodzaju typy gry ? od strzelaniny do szczegółowych misji. Jest także wiele klas postaci, a dokładnie 13 ? z czego 5 darmowych, bowiem w COJ?u 2 multi zarabiamy pieniądze po każdej grze ? za zabijanie i za misje.

Moja ocena gry:

9+/10

+ Ładna grafika

+ Muzyka

+ Broń

+ Rozbudowana fabuła

+ Rozbudowany multiplayer

+ Wiele godzin frajdy

- Nieliczne bugi

 Share

3 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...