Jump to content
  • entries
    64
  • comments
    1,022
  • views
    68,479

Prawda o Turambarze czyli Mój tata jest szatanem


Lord Hrabula

1,638 views

 Share

Witam wszystkich. Jakiś czas temu na blogu Turambara pojawił się wpis traktujący o mej skromnej osobie. W pierwszym - obronnym - odruchu chciałem zdementować wszystkie pomówienia jakie znajdują się tam na mój temat. Jednak po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że nie ma sensu dłużej ciągnąć tej farsy.

Tak to prawda, jestem synem szatana. Tur zapomniał wspomnieć tylko o jednej drobnej, ale istotnej kwestii.

Turambar jest moim tatą.

Ja jestem tylko drobnym szatańskim pomiocikiem, od czasu do czasu żywiącym się krwią nowonarodzonych chrześcijańskich dzieci, ale nie o sobie chciałem dziś pisać. Tata był trudnym tatą. Zabraniał mi kicania za motylkami i skubania koniczynki. Poniżej fotka, którą zrobiłem z mojej szatańskiej lustrzanki z samowyzwalaczem ustawionym na 18 sekund. Chciałem mieć focię na mój profil na fejsie. Niestety tata wbil się w kadr i zepsuł ujęcie, ale myśle, ze warto opublikować to jak mnie w dzieciństwie traktował.

blogentry-3430-1304506657_thumb.jpg

Ale nie mam zamiaru się użalać nad własnym losem. Chciałem tylko, żebyście wiedzieli, że w moderacji mamy ukrytą opcję szatańską. Prócz tego zapewne mało kto wie, że we władzach forum rządzi spisek. I to spisek nie mały, bo co najmniej cyklistów. Tata nie raz opowiadał mi o tym przy porannym grillowaniu grzeszników.

Jestem w posiadaniu wielu ciekawych materiałów, które zapewne skompromitowały by większość moderatorów. Mam zdjęcia filimiki, wycinki prasowe i kapsle z Tymbarka, które mogłyby w jeden wieczór doprowadzić do upadku tego forum. Jestem w stanie wyjaśnić dlaczego mój tata - szatan - jest supermoderatorem. Udowodnić, że P_aul i niziołka to jedna i ta sama osoba. Posiadam algorytmy którymi sterowany jest bot , kryjący się pod nickiem Sevard. Wiem również na podstawie jakiego klucza wybiera się nowych moderatorów i kto pije kawę zbożową. Teraz pytanie do taty i reszty kliki czy pozwolą mi beztrosko skubać koniczynkę i kicać sobie po okolicznych zielonych łączkach, czy też mam ujawnić te materiały i zdradzić was o świcie, albo po południu, bo rano mam śniadanie czyli najważniejszy posiłek dnia.

Nie chcę być dłużej traktowany jak kawałek futra z pasztetową zawartością. Tato ja potrzebuję krzty miłości...

 Share

20 Comments


Recommended Comments

WHOT THE **** !? I CAN'T BELIVE THIS ! PROOF PLZ !

Dobra dobra a na serio już. Dawno takiego wpisu nie widziałem co do moderatorów, czyżby sezon się zaczynał ? :D

Link to comment

Ech, nie mogłem uwierzyć, że jesteś synem Szatana, ale skoro już nim jesteś... Chcesz może jakiś prezent ode mnie? W postaci chrześcijańskich noworodków prosto z łona czy dziewic prosto od smoka wawelskiego, gdyż jak wiadomo to on ma najlepszy gust co do dziewic. Może dzięki temu wkupię się w łaski Twoje, bo wyczuwam, że Ojciec Twój może wkrótce umrzeć...

Link to comment

Nie prawda! Ja i P_aul jesteśmy rodzeństwem bliźniaczym, a nie jedną i tą samą osobą. I przyznaję to nawet mimo faktu, że wszyscy mają uprzedzenia wobec bliźniaków przy władzy. Nie wierzcie temu panu, on konfabuluje.

Link to comment

Nie wierzcie im, to wszystko jest szatańsko-patelniany spisek, a ja chyba sam najlepiej wiem, kto mym ojcem, babcią, a kto wyimagionwanym dziakiem jest. Najlepszy dowód, to to, że P_aul tutaj się nie udziela. Jawny dowód, na nieumiejętności niziołki w dziedzinie przelogowywania się :P

Link to comment

Po pierwsze - ZONK

Po drugie - Odczepcie się od mojej siostry, owłosienie na twarzy jest spowodowane poważnymi wadami hormonalnymi, które objawiają się również wzmożoną brutalnością i tendencjami sadystycznymi. Eee, tak. To ja już pójdę :P

Link to comment

Starzec: jestem pewna, że na pewno nie ty jesteś ojcem.

A z tą brodą to nie jest prawda. Rzeczywiście, można było zauważyć, jak zdzieram P_aulowi jego dzielnie wyhodowaną brodę w celu użycia jej... Jako nakładki na stopy. Tak, tak - Ciocia niziołka ma już za sobą kolejne tysiące lat i włosy na stopach już nie tej gęstości.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...