Jump to content
  • entries
    3
  • comments
    18
  • views
    5,944

Test Drive Unlimited - Recenzja


matrixo12

890 views

 Share

Test Drive Unlimited gra wyprodukowana przez Eden Studios a wydana przez Atari w 2007 roku.

Jest to gra z otwartym swiatem po którym poruszamy się - jeździmy samochodami lub motorami .

TDU daje nam możliwość jazdy po wyspie bez żadnych ograniczeń . Klikając "Nowa Gra " wybieramy swojego avatara na lotnisku i tam zaczyna się cała zabawa

następnie wypożyczamy samochód i jedziemy w dal aby kupić swój pierwszy dom a potem własny samochód . Gra daje nam możliwość gry w single i multi player niestety nikt nie gra w multi i muszę się powstrzymać od

jego recenzji , więc zajmę sie single playerem , gdy już kupimy pierwsze auto bierzemy udział w pierwszym wyścigu i zapewne go wygrywamy . W Test Drive są wyścigi z innymi graczami sterowanymi przez komputer lub czasówki , są też misje typu dowóź

paczki lub odwózka samochodu do wypożyczalni za co dostajemy sporo dolarów , możemy tez podwozić top modelki i dostajemy za to kupony a dzięki tym kuponom kupujemy sobie nowe ubrania dla swojej postaci , również strój i kask do jazdy na motorze .

Prócz ciuchów mamy tez dość szczegółowy edytor postaci lecz jedyne co mnie w nim interesuje to zmiana brody i fryzury w grze jest to bezpłatne po prostu robimy to w garderobie . Przestane już gadać o ciuchach i zaprezentuję wam to co najważniejsze jazdę .

W TDU mam dość spory wybór samochodów począwszy na klasykach poprzez samochody produkowane seryjnie aż na Enzo Ferrari i Lamborghini skończywszy mamy też mniejszą listę motorów do wyboru których brakowało mi w serii Need For Speed , systemu jazdy nie będę oceniał bo się na tym nie za bardzo znam , ale powiem że niektóre auta prowadzi się dość fajnie a znowu inne swoim prowadzeniem lekko denerwują.

Kupując auto w salonach możemy wybrać jego kolor i czasami kolor wnętrza nie jest top dostępne w klasykach za którymi czasami trzeb poczekać aż znajdą się w salonie .

Podczas jazdy mamy też do dyspozycji radio do którego można wgrywać własne utwory , mamy też GPS który mówi nam "za 500 metrów skręć w lewo".nie będę wymieniał wszystkich samochodów i motorów bo trochę ich tam jest lecz mogę powiedzieć , że będziemy mieli z czego wybierać , jeżeli tego jeszcze nie napisałem to w TDU trzeba też kupować co jakiś czas nowy dom gdyż miejsc w garażu mamy około 4,6 lub 8 a jeżeli ktoś będzie chciał kolekcjonować samochody

to będzie musiał sporo kasy nazbierać na nowe domy . przejdźmy więc do strony technicznej gry a więc grafika osobiście mi się podoba głównie samochody udźwiękowienie też jest OK głównie Jazz w radiu :) . Gra zachęcała by jeszcze bardziej gdyby ktoś grał w multi lecz niestety ostatnio jak się zalogowałem nikogo nie było .

A więc ocena końcowa gry.

tdu1.jpg

10/10

plusy :

+ Grafika

+ Dźwięk

+ Daje dużo frajdy

+ Ucieczki policji

+ Dużo samochodów

+ Motory

+ nie wysokie wymagania

minusy :

- denerwujący bug(przynajmniej u mnie) , który na szczęście została naprawiony w patchu .

 Share

12 Comments


Recommended Comments

Ucieczka policji? Grałem sporo, rozbijałem się,tłukłem w inne auta w tym radiowozy. Policja goniła mnie może 5 razy,a poziom jej pościgu jest na poziomie maluch racer. Trzeba naprawdę się starać by dać się złapać.

Nie wiem czemu ale ja jakoś w multi dalej spotykam ludzi chętnych do wyścigów jak i jazdy dla przyjemności. Nawet nie trzeba ich specjalnie szukać.

Duży tekst nie ukryje krótkiej recenzji.

Link to comment

Ja tam nikogo nie widzę pod czas gry, no dobra ktoś jest ale tylko

1.Kręcą się przy torze za głównym lotniskiem

2.Mijam ich kiedy jadę do jakiego offline wyścigu

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...