Jump to content
  • entries
    61
  • comments
    277
  • views
    22,415

Crysis 2 <3


matidop

251 views

 Share

Do Crysis 2 miałem podejście bardzo.......(myśli...).Inaczej.Nie oczekiwałem za dużo po tym jak zobaczyłem pierwsze urywki grafiki na PC.Beta multi jedynie jakoś mnie zachęciła.Już po premierze udało mi się obejrzeć recenzje z komentarzem i zauważyć że gra jest troszkę liniowa i karzę trochę graczowi jednak podążać ścieżką podaną przez autorów.Po odpaleniu gry okazało się jednak troszkę inaczej niż sobie to wyobrażałem.Gra mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła w single i multi.Skakanie po rozwalonym Nowym Jorku i zabijanie przeciwników ze wślizgu sprawiło że nawet mój tata ( co rzadko się zdarza ) usiadł do mojego PC`ta na 15 minut żeby sobie pograć.Jak na razie jest nieźle.Zobaczymy jak przejdę kampanię i zdobędę 10 rangę w multi :)

Pozdrawiam.matidop

PS. Dodatkowo na 124 albo 125 str. AR jest mój post z forum który został zacytowany z obecnym numerze CDA ;)

 Share

6 Comments


Recommended Comments

Jak kupię crysis maximum edition to potem kupię crysis 2 i obczaję:)

O stary jesteś sławny!! Twój nick na kawałku papieru w cdactioon!! Poważnie większym zaszczytem jest napisanie jednej strony o grze jako o ciekawostce wysłanie tekstu do redakcji i dostanie za to kasiory. Pozdro Ramzes. No ale co tu dużo gadać gdyby mój post był w cda to pewnie bym się ucieszył nie mówię że nie:)

Link to comment

No ja w poniedziałek kupuje Crysis Maximum Edition

Ja się cieszę choć szczerze to go nie zauważyłem nawet i sławny się nie czuję, ani wyróżniony, ale fajnie że się pojawiłem w taki czy inny sposób.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...