Jump to content

Szuflada

  • entries
    459
  • comments
    3,134
  • views
    215,583

(Dwieście Pięćdziesiąty)Pierwszy wpis!


Drangir

257 views

 Share

Hej zacząłem pisać tego bloga (półtora roku temu) i postaram się żeby był ciekawy, była muzyczka, i uwaga, może kiedyś coś napiszę może. Będę pisał o gierkach i muzyce i literaturze (kocham Zmierzch) będą też filozoficzne teksty o tym jak to mi źle i niedobrze. Będą też Baby we wpisach co zapewni mi popularność i poklask. Co myślicie o moim blogu. Za pięć tygodni wpis o marihuanie.

Skoooro formalności mamy już za sobą, czas na przyjemniejsze rzeczy. Do nowego kącika została wybrana przez drużynę specjalistów nazwa "Smoczy Raport". Mam nawet ikonkę, o tutaj.

slog.jpg

Jeśli ktoś ma sugestie poprawek to jeszcze jest czas(proszu prosz).

Na pomysł nazwy wpadłem po komentarzy shakera, toteż dostaje on Pół Acziwmenta i banana

banan1.jpg

(Nie sugerujcie się obwódkami - mają one głębokie symboliczne znaczenie, i że ktoś ma tylko 1/4 obwódki kolorową, nie znaczy że ma 1/4 aczika.)

I grzybki

grzypki.jpg

 Share

17 Comments


Recommended Comments

S L A Z A C Y NIE DAJCIE SIE OBRAZAC TAKIEJ MIERNOCIE JAK KWAK; PRZEGONCIE GO NA ZBITA MORDE JAK TYLKO JEGO NOGA POSTANIE NA ZIEMI SLASKIEJ SZYKUJCIE SMIERDZACE JAJA I POMIDOTY; POKAZEMY DTANIOWI GDZIE JEGO MIEJSCE NIE POZWOLCIE NA PODLE OSZCZERSTWA TEJ KACZEJ KANALI: ON CHCE TYLKO WLADZY A JAK TERAZ SOBIE JUZ TAK POZWALA TO CZEGO MOZNA SIE SPODZIEWAC GDYBY TA WLADZE DOSTAL OBOZOW KONCENTRACYJNYCH DLA PRZECIWNIKOW

Link to comment

W artykule z zagranicznej prasy pisano o samolocie, ktory z podobnej wysokosci rozbil sie o ziemie,zaryl kadlubem, byl lej gleboki,pomimo, ze wybuchl pozar, przezyli wszyscy pasazerowie.W przypadku Smolenska / rok po katastrofie/ sa tylko same niewiadome, DLACZEGO-- O wyjasnienie tej tajemnicy walczy z deerminacja Pan Macierewicz, za co nalezy mu sie podziekowanie i ogromne wsparcie. Ale napotyka ogromne trudnosci.Polacy czekaja na prawde.

Link to comment

Ja mam najlepszy kolorek acziwa ! Grzybki halucynki, ostatnio odkryłem co się stanie w majnie, jak za dużo zupy wypijesz :sick:

@Chowcho itd. - No jak to nie wiesz ? Przecież ty sam to napisałeś ... o_O

PS Ten banan ma podtekst erotyczny !

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...