Jump to content

Khan

  • entries
    6
  • comments
    14
  • views
    3,502

Włodarczyk vs Palacios


Khan

377 views

 Share

Na pewno na forum jest wielu kibiców boksu, którzy wczoraj oglądali pojedynek Włodarczyk vs Palacios. Zapewne nic nowego tutaj nie wniosę jeśli napiszę, że zbliżyliśmy się poziomem do niemieckich gal, na których chroni się przede wszystkim swojego zawodnika i "nie pozwala: się mu przegrać.

Wczorajsza walka pokazała, że boks w naszym kraju do przede wszystkim biznes. Niestety sportu jest w tym coraz mniej. Nie jestem jakimś wielkim ekspertem od boksu i nie uważam się za takiego, jednak wczoraj byłem zdziwiony głosem komentatorów, którzy cały czas usiłowali wpoić widzom, jaki to Włodarczyk nie jest w tej walce agresywny oraz, że Palacios powinien rzucić się do szaleńczego ataku, gdyż pretendent "powinien" to zrobić. Stało się jednak inaczej, Palacios bardzo sprytnie zrobił naszego Krzysztofa w chu** i rozegrał ten pojedynek nie siłą, a zwinnością i pracą nóg. Faktycznie nie było dużo ciosów, jednak gołym okiem było widać, że Palacios jest aktywniejszy i wyprowadza więcej akcji od Włodarczyka.

Ciekawa jest również wypowiedź Włodarczyka po walce, że nie mógł pokazać na co go stać, bo Włodarczyk go nie atakował. Ależ atakowała, atakował, tyle, że Pan Włodarczyk nie był w stanie wykonać innej akcji prócz, bodajże 5-6 lewych prostych na rundę. Ta walka to istotnie nie było to, czego oczekiwali kibice. Jednak powinna ona zakończyć się remisem lub wygraną pretendenta. Nie wciskajmy ludziom ciemnoty, że poziom walki to wina Palaciosa, bo Włodarczyk również do walki się nie palił.

 Share

7 Comments


Recommended Comments

zarowno jedne i drugi odstawili wczoraj niezłą chałę...dlatego nie ma tez co bronic Palaciosa którego ciosy lądowały na rekawicach Diablo. Walka słaba i nuda...na remis, bo Palacios na tytuł wczoraj tak samo nie zaslozyl co i Diablo na jego obronę. Jak tak będzie walczyl w Super Six jak wczoraj to go oklepią jak trzeba.

Link to comment

Dokładnie o tym mówię :wink: Żadnych rewelacji rzeczywiście nie było. Teraz czekamy na kolejną walkę w tym tygodniu, czyli Adamek vs McBride. Przeciwnik co prawda słaby, ale Adamka lubię oglądać i chętnie wstanę o 4:00

Link to comment

Jeśli chodzi o Vitalija, to tutaj szanse są i to duże na wypunktowanie. Co do Władimira...tu już nie byłbym taki pewien i raczej Adamek nie dałby mu rady.

Ja już nawet nie oczekuję wygranej, bo wiem, że o nią będzie bardzo trudno Adamkowi(mówię o walce z Kliczko), ale o daniu dobrej i ładnej walki na pełnym dystansie 12 rund. To mnie w zupełności usatysfakcjonuje.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...