Jump to content

Khan

  • entries
    6
  • comments
    14
  • views
    3,502

Miał być szał, a jest wał...


Khan

273 views

 Share

W zeszłym tygodniu miałem powody do radości, gdyż po serii wielu perypetii, w końcu zamówiłem w sklepie nowy zestaw komputerowy. To miał być komputer, który spokojnie pociągnie wszystkie najnowsze tytuły, czyli to na co najbardziej czekałem, a mianowicie Crysis 2 czy Wiedźmin 2. W piątek był do odebrania, z racji iż w sklepie nie zdążyli go poskładać, a do włożenia została tylko grafika, to postanowiłem go wziąć w takim stanie jak był. W końcu w zamontowaniu karty graficznej nie ma jakiejś wielkiej filozofii. Zadowolony wróciłem do domu, rozpakowałem wszystko i przystąpiłem do montażu grafiki. Wszystko poszło bezproblemowo i komputer był gotowy do pierwszego uruchomienia.

I co? I g**** można by brzydko rzec. Zero reakcji, ani ze speakera na płycie głównej, ani na monitorze. Kompletne nic. Próbowałem wszelkimi sposobami(reset biosu, sprawdzenie zasilania itp.) niestety z miernym skutkiem. Nie wiem co to może, czy uszkodzenie płyty głównej, albo grafiki. Tak czy inaczej jutro jadę do sklepu, żeby zareklamować, w końcu 3000zł to nie jest mała kwota, przynajmniej jak dla mnie i oczekuję sprawnego sprzętu.

 Share

4 Comments


Recommended Comments

wyjmij kości ram i zobacz czy speaker jest podłączony jeżeli tak to włącz kompa i jeżeli będzie jakieś pyknięcie to sprawdź czy wszystko dobrze jest przymocowane proc itp.bo po piknięciu można wykluczyć ze płyta się rozwaliła, a wiatraki ci normalnie działają ?

Link to comment

Tak, wszystkie wiatraki działają bez zarzutu. Problem jest tylko taki, że jak chłodzenie na karcie nie działa. Jak przełożyłem kartę graficzną z innego komputera, to na niej chłodzenie działało, ale nadal nic:(

No właśnie, rzecz w tym, że nic nie pika. Od samego początku zero reakcji. Próbowałem resetować BIOS itp.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...