Jump to content
  • entries
    3
  • comment
    1
  • views
    6,418

Seven Transformation Pack-Czyli jak zamienic Windows XP/Vista w Windows 7


VoyteuxPL

1,046 views

 Share

Każdy kto ma Windowsa xp dochodzi do chwili w której wydaje mu się że jego system jest stary,brzydki itp,itd,lecz nie ma funduszy,chęci na kupienie nowego giganta Microsoftu,a mowa tu o-Windows 7.I właśnie dlatego powstał program Seven Transformation Pack.Dzięki niemu możemy zmienic wygląd naszego xpka lub visty na 7, i jest to bardzo proste.Pare kliknięc myszą i już,nasz system jest ODPICOWANY.

1.Ściągamy program

2.Instalujemy go(Polecam tryb Recommended)

3.Restartujemy Komputer

Przed

winxp.jpg

Po

seven-transformation-pack-1.jpg

 Share

1 Comment


Recommended Comments

Kiedyś, gdy miałem XP, takie transformation-packi mnie jarały. Sporo w nich śmiecia, którego nie wszyscy używają, ale dobrze, że podczas instalacji można odhaczyć, czego się nie chce. Nie wiem jak nowsze wersje, ale starsze ponoć potrafiły przymulić słabsze komputery (sam nie miałem tego problemu). Poza tym należę do zwolenników zmian totalnych - jeśli już coś zmieniać, to cały shell. W czasach, gdy Vista była jeszcze Longhornem, a o Siódemce jeszcze nikt nie śnił, miałem już funkcjonalność zbliżoną do tej z Windowsa 7 dzięki Litestepowi. Dziś pewnie już niewielu pamięta, że było takie coś...

Wracając do meritum - mimo wszystko programy tego typu są dobre. Nie czarujmy się - XP wygląda już brzydko i archaicznie, a TP dają namiastkę nowego systemu za darmo. Doceńmy to.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...