Jump to content
  • entries
    13
  • comments
    3
  • views
    5,352

Pierwsze 3 mecze w barwach Miami


bochen96

182 views

 Share

Siema! Doszedłem do wniosku, że będę dodawał wpisy z każdego meczu (po 2 góra 4 mecze w jednym wpisie) Niedługo pokaże wam moje statystyki. Teraz szybciutko napiszę skład.

PG: Wade

SG: Miller

SF: Williams (ja)

PF: Lebron

C: Bosh

A teraz przechodzę do sedna- wyników meczy które do tej pory rozegrałem w barwach Miami.

1-szy mecz = rozczarowanie, ponieważ przegraliśmy z Houston Rockets 116-113, mimo moich 35 pkt. 25 pkt. James'a i 22 pkt. Wade'a. Bosh zagrał słabiutko notując jedynie 13 pkt. ale miał 12 zbiórek i 5 asyst. Miller zanotował 7 pkt. i 4 zbiórki. W Houston zaszalał Luis Scola ze swoimi 22 pkt. i 12 zbiórkami, a także Yao notując 28 pkt. i 14 zbiórek.

2-gi mecz okazał się o niebo lepszy niż ten przeciwko Houston. Wygraliśmy z NY Knicks 114-102 rzuciłem 33 pkt.i miałem aż 17 zbiórek. Dołożyłem do tego 9 asyst więc prawie zanotowałem triple-double. Bosh rzucił 29 pkt. i miał 9 zbiórek... Dużo lepiej niż we wcześniejszym meczu. I tu jest rozczarowanie. D-Wade 19 pkt. a Lebron 17pkt. Miller zanotował swój najwyższy wynik w sezonie który wynosi 10 pkt. Trochę słabo jak na debiutanta roku 2001. Powoli zaczynam się zastanawiać czemu trener nie wstawi do podstawowej piątki Mario Chalmersa. Ale wracając do meczu... Stoudemireeee!! 31 pkt. 10 zbiórek i 2 bloki. Chandler i Azabuike mieli po 17 pkt. Raymond Felton nie pokazał się z dobrej strony, tylko 2 pkt. ale jego 15 asyst robi wrażenie. Gdyby zdobył trochę więcej pkt. mecz mógłby być bardziej wyrównany.

3-ci mecz Heat vs Wizards ! Nick Williams vs John Wall ! Dwaj najlepsi debiutanci. Wizards zostali zniszczeni 93-107 ;] Moje 35 pkt. 6 bloków i aż 28 zbiórek chyba zniesmaczyło John'a Wall'a który miał tylko 9 pkt. Ale nie bez kozery był 3-cim debiutantem zaraz po mnie i Evan'ie Turner. Wall w tym meczu asystował aż 18 razy co jest jak dotąd najlepszym wynikiem w lidze. King James miał 22 pkt i 7 zbiórek, a D-Wade i Chris dołożyli od siebie po 13 pkt. Zaskoczeniem dla mnie było 9 pkt Igluskas'a... Zdobył je tylko w 9 minut. Do tego dołożył jeszcze 4 zbiórki. Kolejny mecz kolejne rozczarowanie. Mike Miller 5 pkt. w tym jedna "trójka". W Wizards Andray Blatche rzucił 22 pkt. miał 6 zbiórek i aż 4 bloki. Dużą niespodzianką w składzie Wizards był drugi Wall tym razem miał na imię Wes. 18 pkt. i 8 zbiórek... Dużo jak na debiutanta. Bardzo podobały mi się jego wjazdy pod kosz zakończone efektownymi wsadami. Yi Jianlian- 17 pkt. 8 zbiórek i 3 przechwyty. Gilbert Arenas który teraz gra jako sixth man |!| miał 15 pkt. i 3 asysty.

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...