Jump to content

WTOMIGRAJ !

  • entries
    15
  • comments
    50
  • views
    21,143

ZAPOWIEDŹ NAJNOWSZEGO BATMANA! - CZYLI JUŻ ZA CHWILECZKĘ I ZA MOMENCIK


Peci

495 views

 Share

PRODUCENT: RockSteady Studios

DATA WYDANIA: październik 2011

MULTIPLAYER: niet!

GATUNEK: akcja, akcja i jeszcze nieco akcji

BATMAN: ARKHAM CITY

Marzył o ponownym obiciu facjaty złemu Jokerowi: PeCI

W przypadku stajni Rocksteady Studios nie można narzekać na obfitość ich produkcji. Te, które powstają eksploatują w zasadzie jeden temat, odnosząc jednak całkiem spory sukces. Czy tak będzie i tym razem?

Wszystko wskazuje na to, że w czasie tegorocznej jesieni będziemy mogli cieszyć się najnowszą odsłoną przygód jednego z najsłynniejszych super bohaterów. Piętnasta już gra z jego udziałem będzie bezpośrednim sequelem poprzedniej części, w pełni licencjonowanym. Dobrą wiadomością jest również to, że zapewni przynajmniej 30 godzin zabawy (!).

NETOPEREK GONI KRÓLICZKA!

Tym razem przemierzać będziemy potężny obszar miasta, pogrążonego w nierządzie. Stało się tak za sprawą różnych typów spod ciemnej gwiazdy, którzy ochoczo wypełźli na światło dzienne... czy raczej nocne. W ich plewieniu, oprócz Robina i pewnej kotki, pomogą Batmanowi nowi-starzy bohaterowie: Harvey Dent i Hugo Strange. Stojące przed nami misje będą natomiast zróżnicowane. Przyjdzie m.in. śledzić pewnego obłąkanego/seryjnego w jednym mordercę, rozwiązać zagadkę tajemniczej zbrodni, a nawet wejść w krótki sojusz z wrednym człowiekiem-zagadką po to, by...a zresztą, zobaczycie sami:)

CITY OF NIGHT(MARE)

Wszystko to odbywać się będzie w urokliwej atmosferze grozy. Pięciokrotnie w stosunku do poprzednika powiększony obszar miasta wydaje się być wypieszczony niemal do granic możliwości. Naprawdę nieźle prezentują się wszelkie postacie, modele budynków itp. Wszystko tętni życiem i zachęca do zapuszczenia się w najciemniejsze zakamarki. Przewidziano też pewne ułatwienia dla tych, którzy zapuszczą się za daleko...

IT?S KIND OF MAGIC?

Magiczną liczbą twórców jest chyba 2 ? wszystkiego bowiem ma być dwa razy więcej: nowych gadżetów, umiejętności, postaci, funkcji itp itd. Zgodnie z warunkami licencji nasz super hero pozostanie wierny korzeniom, nie będzie więc strzelania laserami z oczu czy innych cudów. Na szczęście!

W nowym Batmanie będą mogli rozsmakować się nie tylko właściciele poczciwych pieców, ale i maszynek w rodzaju XBox360 czy PS3. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość ? byle do jesieni!

Nowy Batman wygląda natomiast tak:

 Share

6 Comments


Recommended Comments

Zgadzam się z Ylthin. Zapowiedź napisana na luzie, czyta się ją ciekawie i jednym tchem. Spodobał mi się też wstęp w stylu rodem z recenzji CD Action, jak i śródtytuły ? bo dobre tytuły poszczególnych akapitów to podstawa. Szkoda tylko, że tak minimalistycznie napisana zapowiedź. Jeśli nie masz ograniczonego pola do popisu najlepiej jest po prostu wyskrobać coś obszerniejszego i powiedzieć o grze wszystko, co się wie. Osobiście nie potrafiłbym chyba tak krótko napisać (jakoś zawsze wszystko mi się podejrzanie rozciąga;), więc i tak gratuluję bo napisanie krótkiej recenzji i zmieszczenie w niej wielu informacji to czasem większa sztuka niż rozpisanie się na kilka stron z taką samą ilością ciekawostek :)

Link to comment

Zapowiedź napisana lekko i przejrzyście. Czytało się bardzo przyjemnie, choć szkoda, że tak krótko.

Ps. Wyrazy takie jak superbohater piszemy łącznie :)

Czekam na kolejne teksty.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...