Jump to content
  • entries
    44
  • comments
    259
  • views
    29,948

Dobre gry a zapomniane vol.1


L1zard

438 views

 Share

Witajcie! Dzisiaj chcę poruszyć temat gier które są bardzo dobre ale zapomniane przez graczy i wypychane nowymi grami.

Mianowicie chodzi mi o serious sam hd 1 i 2 starcie. Gry były zrobione wcześniej jednak nowe wydanie w hd dające lepszą grafę pojawiły się kolejno: pierwsze starcie w 2009 i w 2010 drugie.

Ja mam zakupioną wersję gold (seria topseller)w którą w skład wchodzą 4 gry.1 i 2 starcie oraz 1 i 2 starcie hd. Pudełko wygląda tak blogentry-48799-1300911068_thumb.jpg a kosztuje 40zł. Więc nie tak drogo.

Ale dla tych którzy nie mają aż 4 dych (wiadomo że po prostu wydają na kebsy.fajki itd hehe:) mogą kupić serious sam drugie starcie hd tutaj.

Jeżeli jednak masz kasę to tutaj za 35-40zł można kupić wersję gold.

Poniżej daję link do forum gdzie można wypowiadać się o tej grze,dałem tam też swoje namiary jak mnie znaleźć by ze mną zagrać:)

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry2037377

Tutaj kilka linków:

Na deser oceny z metacritic.com

Pierwsze starcie Wersja 2001rok 87% 2009rok hd 68%

Drugie starcie 2002rok 85% 2010rok hd76%

Wiadomo że zmieniły się standardy a na dobrą sprawę zmieniono tylko grafikę na lepszą i to też nie poziomu crysisa czy bc2. Gra na pewno nie straciła a zyskała ładną grafikę. Zresztą trzeba nadrobić zaległości bo w wakacjie wychodzi serious sam 3!:)

Zapytacie po co zrobiłem ten wpis.Zapewniam że nie dla tego by promować ten sklep ale dla tego że poziom multiplayer jest bardzo kiepski. I nie chodzi mi o grywalność itd tylko o ilość serwerów i graczy.

Wszystko w multi jest super. Normalny deathmatch tdm i ctf do tego super co-op i tryb przetrwanie, tylko z kim grać?

Piszę tutaj bo może są tutaj ludzie którzy lubią gatunek FPS i są znudzeni super taktycznym battlefieldem i mega super kozak uber codem:)

Dla tych którzy niezbyt lubią multi to singiel też jest, w stylu painkillera ale chyba mniej POWAŻNY (haha).

Liczę na spory odzew z waszej strony i co by tu powiedzieć... LETS GO! (SERIOUS!)

Why so serious? For money :trollface:

Jak by ktoś nie doczytał jaki mam nick na steam to podaję tutaj Armagedon44.

Pozdro.

 Share

7 Comments


Recommended Comments

Och ludzie ludzie chodzi mi o to że zapomniany jest MUTLIPLAYER! Dokładnie 8 serwerów i max na 3 coś się dzieje i to i tak nie ma zbyt dużo graczy na nich. No ludzie czy trzeba wam to wytłumaczyć jakoś przystępnej? Zapomniane jeżeli chodzi o multi. Rozumiecie? Cody i inne fps mają w pyte serwów a w ss jest ich kilka na krzyź. O M G.

Link to comment

Ech wam to nic nie pasuje. Chodziło mi tylko o to by ludzie zaintersowali się grą by było z kim grać:) A nei chciałem pisać po prostu "kupcie bo nie ma z kim grać" tylko coś dopisać.

Bełkot mówisz? Krótko zwięźle i na temat. Chciałem zwiększyć zainteresowanie tą grą i tyle a że niektórzy po tytule myśleli że to będzie nie wiadomo jaki felieton to już nie mój problem. Jest wiele blogów z chwytliwym tytułem a jest na nim [beeep]. Jak widać wielu uważa ten wpis za [beeep] ale trudno.

Celem tego wpisu było to by ludzie kupili serious sama by było więcej graczy na multi a nie cała historia gier zapomnianych. SORY.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...