Jump to content
  • entries
    122
  • comments
    204
  • views
    87,188

Zaległości.


eliandir

233 views

 Share

Wchodzę na swojego bloga i widzę, że ostatni wpis z lutego. Oj narobiło mi się zaległości, narobiło. Trochę się działo w moim życiu dużo ostatnimi czasy, różne zawirowania rodzinne itp. sprawy, o których tu pisał nie będę. Do tego doszedł nieszczęśliwy wypadek, któremu uległem na początku marca, dokładniej doznałem "podłogowego złamania piątej kości śródręcza prawego", wiadomo wynikiem tego szyna usztywniająca i ograniczone możliwości manualne prawej dłoni.

Co do zaległości to muszę dokończyć raport z trzeciej i jak narazie ostatniej sesji Wolsunga, która odbyła się już 14 stycznia i od tamtej pory jakoś mi wszystko przeszkadzało w jego napisaniu (a najbardziej chyba leń pospolity tongue_prosty.gif). I choć narazie dalsze sesje w stanie zawieszenia, to może w końcu znajdę czas między pracą, narzeczoną, sprawami rodzinnymi i graniem na komputerze na poprowadzenie od czasu do czasu jakiejś wolsungowej sesji.

Poza tym gram ostatnio ostro w Arcanię: Gothic 4 i choć jako fan serii Gothic, na początku nie mogłem się jakoś przekonać do tej gry, to za drugim podejściem wciągnąłem się w jej fabułę całkowicie, ale o tym myślę, że w tym tygodniu coś więcej napiszę w osobnym wpisie.

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...