Jump to content
  • entries
    218
  • comments
    1,246
  • views
    133,284

Pan Prezes i Stereotypy


zakiewicz

384 views

 Share

Dziś nasz wódz Polityczny dużej części Polaków i przyjaciel pomocnik wodza Religijnego również sporej części wybrał się na zakupy zupełnym przypadkiem, spotkał tam stadko dziennikarzy z gotowymi do pstrykania słit fotek aparatami fotograficznymi z flashem.

Pan Prezes kupił ziemniaki i coś tam jeszcze, ale wydał też oświadczenie które spotkało się z moją kontrowersją.

Otóż PP powiedział że biedronka to sklep dla ludzi biedniejszych I TU ME ZDANIE:

Po pierwsze o ile pamiętam Pan Prezes zabiega o następną Kadencję prezydencką więc czemu nie próbował się zintegrować z ludźmi BIEDNIEJSZYMI jak to robił w ostatniej kampanii wyborczej?! Totalna głupotka

Po drugie dzisiejsza jakość biedronki jest o wiele wyższa od jakości z ostatnich kilku lat i czasem przerasta nawet większe sklepy jak Carrefour np. kukurydza do prażenia z biedronki rządzi! ;)

No dobra wiem wiem... Gó**o was to obchodzi ale musiałem sobie to powiedzieć tu.

Pzdr!

 Share

4 Comments


Recommended Comments

Cóż, nie każdy zarabia kilka tysięcy złotych za pierdzenie w stołek, organizowanie nazistowskich marszy z pochodniami i biadolenie gdzie to są spiski przeciwko państwu do urzygania. Biedronka to sieć sklepów jak każda inna i dla mnie niespecjalnie różnie się od tesco czy innych marketów które zaoferują mi mielonkę z kota w innym opakowaniu. Drożej =/= lepiej, ale polityk dostający kasę za nic akurat tego nie zrozumie.

Link to comment
Biedronka przecież ma dobre żarcie D: nachapali się w korycie na ul. Wiejskiej i teraz wybrzydzają!

RACJA!!!1111111111111!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:trollface::trollface::trollface::trollface::trollface::trollface::trollface:

Link to comment
Cóż, nie każdy zarabia kilka tysięcy złotych za pierdzenie w stołek, organizowanie nazistowskich marszy z pochodniami i biadolenie gdzie to są spiski przeciwko państwu do urzygania.

Żuczuś, żuczuś, ja wiem, że GW i inne Biedronie wpajają niepoprawne nazewnictwo, ale warto czasami przeczytać coś więcej na dany temat.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...