Jump to content
  • entries
    111
  • comments
    1,042
  • views
    97,996

Ciekawy wpis


SanchoPansa

520 views

 Share

Piszę ten wpis z bardzo ważnego powodu. Widzę, że nikt teraz nic nie pisze na blogach, i jak ktoś wchodzi to nie ma co czytac. A tak, jak ja coś napiszę, a ktoś wejdzie to będzie miał co poczytac. Nie za bardzo wiem, co napisac, ale nie szkodzi bo większośc osób, które piszą na blogach tego nie wie. Teraz, żeby nie było nudno wstawię obrazek.

littlest-pet-shop-nietop_36.jpg

Jak jesteście spostrzegawczy to zobaczycie, że w tym wpisie brakuje literki ć, a to dlatego, że nie umiem jej wprowadzic z klawiatury, na której piszę. Teraz będzie kolejny obrazek.

DSCN0230n_e63e3e718e.jpg

Cma jest zwierzęciem na ć, ale nie moge jej nazwy poprawnie napisac, bo zamiast c mam c...

Dzisiaj przyniosłem na zajęcia projekt przystanku tramwajowego, było to trudne, gdyż wszystko musiało byc zrobione profesjonalnie. Założę się, że gdy korzystacie z takich przystanków, nie zastanawiacie się, jaka ciężka to jest sprawa, coś takiego zaprojektowac dobrze. Tak, jak ze wszystkim. Ale w Polsce nie ma zbyt dużo dobrych przystanków tramwajowych... Pani doktor powiedziała, że mój, narysowany w perspektywie i zwymiarowany, przystanek jest bardzo ciekawy i dobrze zaprojektowany, już nawet mogę przystąpic do robienia makiety.

Nie wiem, co jeszcze pisac, nie chce lac wody, bo chcę, żeby wpis był konkretny i o czymś. Dlatego zakończę na tym, żebyście się nie nudzili, i dam wam jeszcze link z youtube'a, żebyście zobaczyli, jaki mam fajny gust muzyczny.

 Share

6 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...