Jump to content

Game-On

  • entries
    3
  • comments
    14
  • views
    4,133

Witajcie!


Oloninho

144 views

 Share

Wiele razy mówiliśmy sobie "załóżmy blog o grach" i jak to w życiu bywa nigdy "nie było czasu" żeby to zrobić. Jednak dziś, w ten piękny, słoneczny (przynajmniej u nas) dzień wreszcie coś się ruszyło. Tak więc odpaliliśmy rozmowę na Xfire i zaczęliśmy ogarniać co i jak. Po długich minutach myślenia nad nazwą wpadło nam coś do głowy (dokładnie Krasminowi) - game-on. Co tu dużo się zastanawiać, w sumie liczy się zawartość, a nie tytuł, który swoją drogą nie jest chyba najgorszy?

Tak więc nic nie stało już na przeszkodzie, żeby zakończyć pierwszy etap naszej "kariery". I oto powstał ten blog. Postaramy się co jakiś czas coś na niego wrzucać. Jeśli dobrze pójdzie w tym tygodniu ujrzycie recenzję Krasmina z multika Dead Space 2 oraz ja postaram się coś sklecić z Fallouta 3. Wiemy, że te gry nie są już nowe (szczególnie Fallout), ale na razie traktujemy to bardziej jako osobisty (nazwijmy to) trening w pisaniu tekstów. Chcemy po prostu nabrać w tym wprawy. Później postaramy się pisać na bieżąco o wszystkich nowościach (w miarę naszych możliwości). Oczywiście nie znaczy to, że nie chcemy abyście tego nie czytali. Wręcz przeciwnie. Bardzo prosimy o Wasze komentarze. Wielu z Was na pewno miało więcej do czynienia z tego typu rzeczami, tak więc z pokorą przyjmiemy wszystkie słowa krytyki i zrobimy wszystko, by się poprawić.

No a na zakończenie napiszę kilka słów o nas. Chodzimy do 3. klasy gimnazjum w Warszawie. Grami interesujemy się od dawna (oczywiście nie pamiętamy czasów świetności tej branży, ale cóż). Generalnie staramy się kupować wszystkie większe tytuły, które wychodzą. Obaj gramy zarówno na PC jak i na Xboxie 360 (i z tego miejsca pragnę uprzedzić wszystkich, że pod żadnym względem nie jesteśmy "fanbojami". To że wybraliśmy akurat Xboxa o niczym nie świadczy, obie konsole szanujemy, obie są świetne i obie mają swoje plusy i minusy, ale nie o tym tutaj). Dodatkowo Krasmin rozkminiał PSP (teraz mniej, gdyż jak wiadomo żywot tej konsolki się skończył).

No dobra, myślę, że słowem wstępu tyle wystarczy. Tak więc odwiedzajcie nas, komentujcie i wspierajcie.

Dzięki i pozdrawiamy : )

Redaktorzy (jak to dumnie brzmi ;>) game-on Oloninho i Krasmin.

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...