Jump to content
  • entries
    31
  • comments
    112
  • views
    43,520

Shogun 2- piękno, w czystej (animowanej) postaci...


bzyk36

307 views

 Share

Shogun 2, to bez wątpienia jeden z kandydatów do strategii roku. Być może i gry roku (małe jednak są na te szanse, ze względu na Wiedźmina 2- który jeśli nie za granicą, to na pewno w Polsce zajmie wysokie miejsca we wszelakich rankingach typu "Gry roku 2011").

Ale do rzeczy.

Bitwa. Setki samurajów walczą. Gracz gorączkowo steruje oddziałami. Nie ma czasu na takie "pierdoły" jak podziwianie animacji walki. A szkoda.

Wiem, widzieliście zapewne czasem takie sytuacje, jakieś "fajne" ruchy, starcia. Ale czy tak na prawdę mamy świadomość, jaką świetną robotę wykonali ludzie od animacji?

Cóż. Ja szczerze powiedziawszy trochę żałuję, że często najzwyczajniej w świecie nie mam czasu na podziwianie tych animacji.

Tak, jestem fanem serii TW. Ale mimo to, nawet gdybym nie był musiałbym przyznać jedną rzecz- animacje walki są wręcz genialne.

Kto nie grał/nie widział najlepiej niech sam się teraz przekona:

Wg. mnie najlepsze ;)

Wiem. Piszę jak jakiś "fanboy", maniak. Ale cóż... Gry "Total War" tak właśnie na mnie działają... I myślę, że nie tylko na mnie ;)

B36

 Share

1 Comment


Recommended Comments

ja tez jestem fanem serii TW ale załuje ze nie zagram w Shoguna 2 , najpierw musze wymienic karte graficzna zeby odpalic na full (moge kupic i grac na srednich ale nie musze na full xD :) ). I zgodze sie z toba jesli chodzi o animacje pozdrawiam

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...